bugün

sinirden kendimi sikecem lan..

Koskoca fenerbahçe sk'nın büyük taraftarını aptal yerine koymaktan öte bir olay değildir bu belhanda olayı..
yok yutubda 3 adamı amuda kalkıp geçmiş, muz ara pasıyla rakipleri şaşkına çevirmiş falanmış filanmış..

Kimi sikiyonuz ulan siz?

Belhanda iyi veya kötü oyuncudur, bunu tartışmıyorum ben hep birlikte izler görürüz yeteneklerini..

olay bu adamın adını düne kadar duymayan taraftara "yıldız" diye kakalayan zihniyetin göt verenliğidir..

bu taraftar sizden "yıldız" istemiyor zaten.. eski günlerini eski ruhunu istiyor..
Zor bir şey istemiyor, olmuyorsa "ben artık yapamıyorum" cümlesini duymak istiyor, her şey için teşekkür edip yoluna bakmak istiyor..

Sorun kesinlikle futbolcularda değildir, sahada hiçbir oyuncumuz sırıtmıyor hepsi birbirinden bok oynuyor...
bu adamları biz bu sene tanımadık,

o yüzdendir ki, artık bize aptal muamelesi yapmaktan vazgeçin...

edit: Eksileyin amk, belhanda kurtaracak bu takımı..
ulan adam yıldız diye almıyor ki ! 10 numara pozisyonunda yetenekli bulduğu bir adamı almaya çalışıyor. ne bekliyoruz ronaldo mu messi mi ?
roberto carlos diye bir yıldızı alıp pek bir getirisini görememektense, alexsandro de souza diye bir genci alıp içindeki yıldızı ortaya çıkarmak asıl amaç olabilir.
belhanda yıldız değil yıldız adayı genç bir futbolcudur. geçen sene kendi takımının şampiyonluğundan büyük pay oynamış biri. alex'te ilk geldiğinde neydi giderken ne oldu? alex gibi olur mu olmaz mı bilmem ama adam yetenekli. arsenal istiyormuş bu adamı öyle videolar var. ondan bu adam yıldız adayı. doğru kullanılırsa iş yapar. bu aykut kocaman'la olur mu? olmaz bu kadar basit.
bunlar aynı zamanda guiza'ya da avuç dolusu para döken güruhtur.
fener taraftarını saf yerine koyan kulup icraatıdır.
fenerbahçe nin yıldızdan çok görev adamına ihtiyacı var. yıldız diye getirilen belhanda fenerbahçe de aranan görev adamı olabilir. adam iyi top tutuyor, sağlam asistleri var. ha biraz götü kalkık orası ayrı mesele.