1. 1.
    allah akıl fikir versin dediğim tiptir. alt tarafı belediye lan, ülke falan yönetmeyeceksiniz sakin olun. ekrem imamoğlu ya da mansur yavaş cumhurbaşkanı falan olmadılar yani, sevinç çığlıkları atmayın. bildiğin belediye başkanı oldular. ha bana sorarsanız benim tanıdığım cehape onu da eline yüzüne bulaştırır. belediyeyi bile yönetemezler bence
    3 -10 ... zall bana hep abi der
  2. 2.
    Eglensin kekolar bosverin.

Tayyip baba alır o mazbatayı rahat olun.
    1 -6 ... a t e c h s o
  3. 3.
    birileri bu yollardan geçmiş miydi?

türkiye'nin kalbidir istanbul. korkmakta haklısınız.
    12 ... kutsal cezmi
  4. 4.
    istanbul büyükşehir belediyesinin bütçesi > 18 bakanlığın bütçesi.

ve imamoğlu'nun dediği gibi.
    artık hiçbir şahsa, vakfa özel hizmet edilmeyecek. artık kaymak tabaka olmayacak, halk eşit faydalanacak..
    1 ... eylulsabahi
  5. 5.
    ağlak kezbanlar partisi üyeleri ağlamalarını sürdürüyorlar efendim. durduramıyoruz.
    1 ... yalnizlik mahkumu
  6. 6.
    istanbul, Ankara, izmir, Antalya, Adana, Aydın, Mersin, Eskişehir gibi daha adını saymadığım bir çok önemli şehri kaybettiler. Ayrıca şunu da belirtmek isterim; yerel seçim madem önemli değilse Erdoğan neden seçim meydanlarındaydı? Mitinglere neden katıldı? Seçime giren Binali Yıldırım mıydı yoksa Recep Tayyip Erdoğan mı?

Yıldırım’dan daha çok Erdoğan mitinglerdeydi. CHP kafayı kullanır seçildiği şehirlerde sıkı çalışırsa genel seçimi bile alır ki imamoğlunun gelecekteki Cumhurbaşkanı bile olabileceğini düşünüyorum.

Akp’yi destekleyen insanlara karşı bir kinim, nefretim yok ama artık gözünüzü açmanızı temenni ediyorum.

Ekonomi başlı başına bir sorun. Alınan fahiş vergiler hoşunuza mı gidiyor? Asgari ücret alan ve evli olan bir adam nasıl aile geçindirebilir bu şartlarda?

Kamu kurumları kafalarına göre bir şeyler yapıyor ve halka karşı şeffaf olmuyorlar. Cumhurbaşkanlığını zaten saymıyorum. Milletin parasıyla yaptırdığı Saray’da keyif sürüyor.

Katar tarafından hediye edilen uçağı da kendine tahsis etti bir güzel. Takılıyor.

Akaryakıt’a gelen zamlar, elektrik, su, doğalgaz ve diğer faturalara gelen zamlar kimsenin umrunda değil mi? Bu zamları ben mi koydum?

KDV, ÖTV ve daha gizli ödenen onlarca vergiler bereye gidiyor? Ben ödediğim paranın hesabını soruyorum devlet bize açıklama yapmak zorunda değil mi?

Ama bir açıklama, şeffaflık yok!

Erdoğan 2016 Temmuz ayında Amerikan şirketi olan Apple’ın yaptığı iPhone telefonun içerisindeki FaceTime uygulamasıyla CNN Türk kanalına bağlanıp kendi söylemişti; “ben milletin gücü üzerine bir güç tanımadım bugüne kadar” şeklindeydi. Millet gücünü sandıkta gösterdi ve önemli şehirlerde gerekeni yaptı.

Şimdi de sandık görevlilerini fetöcü ilan etmeye çalışıyorlar. Erdoğan Taraftarı olmayan herkes potansiyel fetöcü zaten.

Böyle devam edin bu gidişle genel seçimde de toslayacaksınız.
    1 ... euludagg