bugün

Geri iade etmek = gerisin geriye vermek.
görsel
geri iade etmek diye bir deyim olamaz. ya geri verirsin ya da iade edersin.
Şimdi arkadaşlar bir sorunum var. bana bir yol gösterirseniz çok memnun olacağım.

Bundan onbeş gün önce bizim bölgede su kesintisi olacağı, bir gün suların kesileceği ilan edildi. Bizim aile de biraz kalabalık. Bende 30 bidon su doldurdum. Balkona koydum. Kesinti günü geldi. Bekledim Bekledim sular kesilmedi. Tam otuz bidon su elimde kaldı. Halbuki ben o sularla kıçımı yıkayacak, yemek yapacak, duş alacak, şarap bira mayalayacak, su tabancama doldurup hanımı ıslatacaktım. Onbeş gündür ha bugün kesilir, ha yarın kesilir diye bekliyorum kesilmiyor. imamoglu, imamoglu sen benle dalga mı geçiyorsun. Bir hafta sonra baktım kesilmiyor yan komşuya gittim. Abi elimde otuz bidon su var belediye fiyatının altında veririm, ister misin dedim. Siktir git lan başımdan dedi terbiyesiz.

Kısaca arkadaşlar sular elimde kaldı. Biraz da yosunlandı. artık kimselere satamam. Ben bu suları geri vermek istiyorum. Satarken iyi, geri alırken mi kötü. Alacaksın kardeşim sularını geri. Ayrıca 30 tane bidonumun da parasını vereceksin. Ben ticarette babama bile güvenmemem. Ne malum geri getireceğin.

Yani diyeceğim içinizde avukat falan varsa belediye suları geri almazsa bi konuşalım.
güncel Önemli Başlıklar