1. 16777215.
  (bkz: tayyip çalısıyo hacit)*
  ... tikycan
 2. 0.
  göz boyamak ve çalışmak için çalışan belediyelerin aksine sanata ve şehrin hem ihtiyacına hem görselliğine önem veren, ciddi işler yaparak anadoluda halkın deyimiyle paris yaratan eskişehir büyükşehir belediyesi
  ... muca
 3. 1.
  vallahi türkiye'de iyi örnekleri olan bir durumdur. daha çok chp'li belediyelerle anılır olmuştur insana hizmet götürme işi. ama diğer parti belediyelerinde de iyi örnekler çıkabilir.

  (bkz: eskişehir büyükşehir belediyesi)
  ... certay
 4. 2.
  (bkz: alanya belediyesi).

  sanat yapmayanı s...yorlar.
  ... moruk
 5. 3.
  (bkz: kayseri büyükşehir belediyesi) delilse k.kılıçdaroğlu'nun her yeri bırakıp, anadolu'nun gelişen ve öncü bu şehrine, belediyecilikte bir başarı hikayesine, bence akp'nin kalesi ve cumhurbaşkanı'nın da memleketi olmasını da nedeniyle, iftiralar atmış olmasıdır. sonuçta ne oldu 3 dava sonuçlandı ve mahkemede kaybetti. mehmet özhaseki'ye Toplam 52 bin TL tazminat ödeyecek. davaların 11'i de hala sürüyor.

  ayrıca k.kılıçdaroğlu gazelere yansıdığına göre kılavuz kargalarından şikayet etmiş ve ‘Hadi ya! Desene kumpasa, tongaya bastık! demiş. zannetmiyorum ama bu haber velev yalan dahi olsa mahkemelere ödediği paracıkların sonucunda bunu demiştir zaten.

  http://www.sabah.com.tr/G...tla-sucuk-partisi-verecek
  http://haber.stargazete.c...desene-enver/haber-695858
  ... yapici tahribat