1. 1.
    yani aslında kısmen doğru bir tespit.

böyle demek istemezdim. maalesef ki durum budur. o makama kim gelirse gelsin ama az ama çok götürdüğü gerçektir. makam çok tehlikeli bir şey. varlıkla-imkanla sınanmakta öyle.
    ... aeneskral
  2. 3.
    belediye başkanlığını eline geçiren her tarafı betona boğup çok iş yapıyoruz imajı verip bu arada bol bol istismar ve yolsuzluk yapma hakkını nereden bulmaktadır. ve bunca yıldır bu toplum bunun neden önlemini almıyor. bu hesapsızlığın bu sorumsuzluğun sebebi nedir fikri olan var mıdır?
    ... kakandoboy
  3. 4.
    hele hele bu kadar dinden imandan bahsedip böylesi sonuçlar ortaya çıkması kimseyi rahatsız etmemekte midir?
    ... kakandoboy
  4. 5.
    belediyenin varoluş amacı yandaşları gönendirmek, bir bok kadar niteliği bulunmayan partizanları hazineden maaşlı hale getirmektir. akp'den önce de bu böyleydi, sonra da devam edecek.
    ... spin quantum
  5. 6.
    chp li belediyeler için geçerli dir .

mesela izmir hala bok kokuyor .

neden ?

çünkü para yok .

neden ?

çünkü chp yiyor o paraları .

neden ?

çünkü skmişim izmirini diyor para dan daha mı değerli diyor .

bu yüzden de izmir hala bok kokar durur .
    ... tiamat
  6. 7.
    o parti bu partiyi geçersek. bunun önlemi alınacakken bunca senedir iktidarı ele geçirenin çiftliği olmanın hesabını bu millet neden sormuyor. neden bunun önünü kesecek önlemleri almıyor? bunu çok merak etmekteyiz.
    ... kakandoboy
  7. 8.
    Esasen sadece belediyecilik değil siyasetin kendisi yasal hırsızlık mekanizmasıdır. .
    1 ... vigilante8
  8. 9.
    halkın emanetçisi olmaya talip olanlar seçilince kendinde halkın ortak malına hırsızlık yapma yetkisi görüyor. ve birilerine yakalandılarmı fena gürültü kopuyor. ama işin garip yanı bunca farklı iktidar gelip geçiyor. toplum bunu değiştirip önlemini alabilecekken almıyor. yağma ve hırsızlıktan memnun galiba bu halk. yeterki arapça ezanlar susmasın.
    ... kakandoboy
  9. 10.
    sana bana kendi tapulu arazine inşaat yaptırmazlar. kendileri dağı, taşı, ormanı parselleyip parselleyip bilmem kaçıncı dereceden akrabası üzerinden bir sürü site dikerler.
    ... hastavilla