1. 1.
    bilete para vermeyi gereksiz gören, ya da ekonomik durumu yeterli olmayan vatandaşlarımızın başvuracağı hatta yardıracağı açık alandır. en kötü, paşalar gibi müzik keyfi yaşayacaklardır lan, sen içeride biraya alayım ayağına satıcılar tarafından s.kilirken. oyun hilesi gibidir aslında bu tepe. hani oyunda adamı köşeye sıkıştırıp sürekli aynı hareketi yaparak döversin ve kazanırsın ya, ahanda buda öyle bişey. bildiğin şifre işte age of oynayanlar bilir, 'how do you turn this on' ya da ne biyilim 'robin hood', 'lumberjack' canım işte. vallahi yarın bi gidip bakayım, eğer manzara iyiyse bilete gerek yok lan çadır kurarız. 2 kişilik yerimde var hem, temiz hava, manzara, oh mis...

o değilde buradan metallica konserine bozuk para sokturmayan ibnelere sesleniyorum. resmen bize komplo kurmuşsunuz lan adiler. bütün bozukları cebe atmışsınız. ben james e 1 milyon mu atıcam lan? o bana pena, baget atarken iyi ama. ayrıca dışarıda bozuk paraları aldılar ama içeride tam para vermedi ironilerini s.ktiklerimin. sizi bulacağım oğlum, hepinizi bulacağım..
    6 ... boslukta suzulen
  2. 2.
    ritz carlton daki suitimden indikten sonra giris icin kapiya dogru giderken, solumda kalacak fakirlerin eylemi.
    3 -1 ... maxaljin
  3. 3.
    kredi kartımın gelmemiş olması ile doğru orantılı olarak konser biletlerini hala alamamış olmam itibariyle benimde içinde bulunacağım durumdur. ulan banka sana bilerek ve isteyerek borçlanıcam işte, kazıklıycaksın beni neden çıkartmıyorsun kredikartımı hala?
    1 ... tamara
  4. 4.
    bi boka yaramayacak eylemdir. o ateşi ancak ve ancak paraya kıyarak tadabilirsiniz.
    ... worldisblack
  5. 5.
    çok düşündüğüm ama aşırı izdiham sebebiyle dağın heyalana uğraması muhetemel olduğundan o riski almaya götümün yemediği ve çoktan biletimi almama sebep olan hadise. beleş tepedekilere allah kolaylık versin diyorum tüm iyi niyet dileklerimle.
    ... similadon
  6. 6.
    ya ne olacağdı halk açken festivale 150 lira mi vereceğdik. şeklinde tanımları, orta-düşük gelirli gençlerin veryansınlarını duyar gibiyim.
    ... slvester40