1. ?.
  şu sıralar cafelerin "in" leri arasında yer alan internet biçimidir. cafede denize karşı karşı çayınızı yudumlarken, bir yandan da sozluğe yazma fırsatı verir. yazarların çılgın düşüncelerinin ortaya çıkmasına neden olur. evde yakaladığınız beles wireless kadar zevk vermez.
  ... maxsimus17
 2. ?.
  allah'in en super lutfu. bir anda beliriveriyor cenabettin sahab.
  4 -1 ... bl
 3. ?.
  bu kablosuz ağları bulduğunuzda hemen bağlan'a tıklar ve gerçekten bağlanmasını beklersiniz*,bağlanmazsa evin tuvaleti dahil her tarafta o ağı tekrar arar, bağlandı ise o an internetten bedava indirmenin verdiği zevki sonuna kadar kullanırsınız, hatta ne indireceğinize karar veremez bu nedenle önünüze ne çıkarsa onu indirirsiniz.******
  ... hasta la victoria siempre
 4. ?.
  bir zamanlar başkalarından kullandığım, şimdi ise başkalarının kullanmasına izin verdiğim durum. Bekliyorum benim kullandığım kadar şifresiz tutup sonra şifre koyacam modeme.
  1 ... emili
 5. 1.
  su an gotum donarak, icim kipir kipir balkonda doyasiya yasadigim solen.
  edit:
  kotulemeyin olm. keyfimizden yapmiyoruz. para nerde?
  kotali falan degil zaten.
  2 ... sahin k
 6. 2.
  son zamanlarda cafelerin ve alışveriş merkezlerinin eline laptopunu alıp gelen gençlerin akınına uğramasına sebep olan uygulama.
  ... shinoda
 7. 3.
  tadına doyum olmayan anlardan biridir.bilgisayarın başına kitlenir kalırsınız ha gitti ha gidecek düşüncesi içinde parmaklarınız saniyede 10 tuşa birden basmaya çalışır.o anda ne ateşteki yemekler gelir akla,nede saatlerdir tutmuş olduğunuz tuvaletiniz.komşunuz durumu çakmadan işlerinizi halletmek i.im bilgisayar başında çırpınır durursunuz.zevkten 4 köşe bir durumda.

  heleki komşunuz durumu çakmaz ve kaçak wireless günün belli saatlerinde yada 24 saat sürekli sıcak yatağınızdan çekiyorsa zaten keyfinize diyecek kalmamamıştır..
  1 ... noksan
 8. 4.
  karşı penceredir.secret window.bi usb wireless adaptörü alıp arkasına tencere kapağı koyup da şifresiz bi hat yakaladın mı tadından yenmez.
  1 -1 ... corabinteki
 9. 5.
  kombine bir şifre koyarak çözülebilecek hadise. ayrıca bilişim yasasına göre suç teşkil etmektedir. şifre koyamayanlar için ise modemin içine girip kendi bilgisayarınızın mac * * adresinden başka diğer tüm mac adreslerini engellemek sureti ile de çözüm bulunabilecek hadise. yok yine olmuyor diyenler için, kablosuz sizin neyinize kablolu kullanın.
  1 ... beerrrdush
 10. 6.
  bu beleşi sapık eylemleri için kullanan bir ahlaksız için, bkz:

  http://www.cevrimicihaber...rnocusunu-Avize-Yakalatti
  ... art ist