bugün

buruk sevinçtir.
"maymundan mı geliyoruz, maymuna mı gidiyoruz?" geyiğini yapmadan önce bi dinleyin. yüzümde çıkması gereken sakal götümde çıkıyor sanki amk. yüzüm baby face dediğiniz yüzden. yaşım 22. çıkmıyor oğlum ben ne yapayım? bende bi üretim hatası var sanki, döşüm, yüzüm falan kılsız götte kıldan kaybolursun amk. şimdi nerden biliyosun götüne mi baktın deme, sanki sen bakmadın. işin kötü tarafı bele de sıçramış bu ormanlık alandan bir kaç yüzlük ağaç(kıl) topluluğu. dedim kızlarla tatile gidicez, rezil olmayayım bi ağda yapayım şuraya. ilk kez bu bölgeye ağda yapıyordum. daha önce kolumun üst kısmına da yapmıştım orada da anlamsız bir kaç kıl çıkmaya başlamıştı.

evde tek başına olduğumdan, domalık pozisyonda aynaya bakarak ağda yapmaya başladım. her çekişimde bir pişmanlık duyuyordum. işlemim bitti, güzelce temizledim falan. bi bakayım nasıl oldu derken aha amına koyım bi gamze. böyle sırıtıyo. kızlar da seviyo ya beli gamzeli erkekleri, sevindim abazan abazan. * * götüm ve üstü, yüzümden daha sevimliydi artık... yüzümle götüm yer değiştirmiş demiştim ben işte.
ender rastlanabilecek erkek tipi.tebrik ettim. kendine bu denli özen gösteren erkek olduğundan haberdar değildik.*
koldaki doğum lekesini ağda yaptıktan sonra farketmekten iyi olabilir.
(bkz: okan sen misin lan)
(bkz: yanlış bilinen bilgiler)
gamze bir kas kusurudur. ancak beldeki çukurlar gamze değil kemikteki deliklerdir.
(bkz: domalık pozisyonda aynaya bakarak ağda yapmak)
(bkz: fanteziye gel)
(ulan bu bel de amma kıllı dur bi ağdalayayım.)
(yumurta gibi oldu valla)
-gamze?
-murat
-ne arıyon sen orda?
-hani bi gün çok yakınlaşmıştık....
ibretlik olay. ben daha çok ayna karşısında o pozisyonda kendi kendine ağda yapan bir erkek gözümün önüne getirdim. dramatik geldi ama yine de bastım kahkahayı kusura bakma sevgili yazar.
Rahat bir nefes almıştır.