bugün

Keko denilen bu piçlere aşık olan Türk kızı her zaman kaybetmeye mahkum olacaktır.
Ölerler.
hiç bir zaman anlam veremediğim bir olay.
Efendi kişiyi elinin tersiyle iten kızdır.
Ha birde görme engellileri!
Belasını arayan kızdır.
gücü hatalı algılamamızdan kaynaklanıyor; normal bir insanın asla muhatap olmayacağı tipler türlü materyaller vasıtasıyla güçlü olduklarına diğerlerini inandırıyorlar. silah kullanıyor, küfürlü konuşuyor, dövüyor, grup halinde geziyor, faça izlerini gösteriyor, dayılanıyorlar.

bunlar asalaktırlar. son derece kompleksli, gerçekten erkek olmayan, olamayan, erkek gibi hissetmek için bu kesici delici aletlere ihtiyaç duyuyorlar. gerçek bir erkek silahsızdır. gerçek bir erkek şiddete başvurmaz. gerçek bir erkek kazanmak için yok etmez.

kızların korunmaya olan ihtiyaçları onları çok saçma hallere sokuyor. kibar erkeklere eşcinsel muamelesi yapıyorlar. onları erkeksi bulmuyorlar. bilakis kibar erkek gücünün farkındadır. kimse güçsüzlüğünü gizlemek için kibarlaşmaz. salak olması gerekiyor bu hatalı hamleyi yapmak için.

kızlar lütfen partner seçerken adamın kariyerine, ailesine, size olan ilgisine, sadakatine, dostlarına bakın. eğer bunları siklemez, güçlü görünmeye çalışmasına kapılıp bir asalağa kapılırsanız hayatınızda o dev pişmanlığın görmezden gelinemeyeceği bir an gelecek; işler ilerlediğinde evlendiğinizde ve çoluk çocuk yaptığınızda geçmiş olsun. o kopuş, depresyon, tekrardan toparlanma, yeni bir hayat kurma derken havadan geçen bir en az beş yıl. yaş ilerliyor aşkım. kimse on sekizlik çıtır olarak kalmıyor. aşktan meşkten önce kariyer, spor, kişisel gelişim. sonra sikiş. erkek çok. çeşit çeşit var. iyisi az. kadının iyisi ve erkeğin iyisi erken yaşlarda kapılır. tercih etmeyenlerin bile karşısına doğru kişi çıktığı an byby derler. herkes kendisi için en iyi olanı istiyor.

dikkat edeceğin şeyler şunlar; dostları, ailesi, gücü nasıl algıladığı, öfkelendiğinde neler yaptığı, diğer erkeklerle olan ilişkisi, diğer kadınlarla olan ilişkisi.

rica ederim bu meseleyi hafife almayın. gerekirse tecrübesine güvendiğiniz hemcinslerinize sorun. anlatın, öğrenin. erkekler kolay gibi görünen karmakarışık mahluklardır. sikinin ne zaman neye kalkacağını bilemez kestiremezsen uza. iyice tanı. uzun uzun muhabbet et. ama silah, öfke patlamaları, büyük düşmanlıklar varsa hayatında kaç. işinde gücünde, net, şeffaf, sevecen, eğitimli, şefkatliyse al koca yap. en önemlisi şefkat.
eskiden belalı tiplerle arkadaştım kızlar bizle konuşmak için can atardı. bu kötü arkadaşlarla arkadaşlık ettikçe başım hep belaya giriyor yeter dedim arkadaşlarımla irtibatı kestim.

böyle efendi kendi işinde gücünde biri oldum. sonuç seni arkadas olarak görüyorum sen iyi bir insansın arkadaş kalalım seni o gözle görmüyorum ezik keriz seni madden manen kullanacağım ama beni üzen belalı tiplerle takılacağım.

hayatım da ne değişti efendi centilmen kibar biri oldum.
https://www.mynet.com/ken...rina-boguldu-110106864586

Şu haberde 2-3 ay sonra öldürülecek kızı görün.
Allah rahmet eylesin.
harbiden biz de belalı kızlara bi çekim var.
bir, bilemedin iki vakte kadar.. bela nedir? nasıl bulunur? öğrenecek hatta uzmanlaşacak olan kızdır. tabi buna ömrü yeterse.
TAVLAYA ARA VERMEME SEBEBiMDiR.
öldürülünce üzülmemek gerekir.

kurtulursa polis koruması kaldırılsın.

belalı tiplere bulaşmayın alfa erkek belalı erkek değildir. alfa erkek dediğin kişinin serserilikte işi olmaz. serserilik yapmak en kolay iştir çünkü bende adam öldürürüm ne var ki ben de hırsızlık yaparım ben de araba çalarım bunlar aşırı basit işler bunları yapmak kişiyi alfa yapmaz çakal yapar.

sizin iyiliğinizi düşünmesem inanın bunları yazmam kızlar hiçbir artniyet aramıyorum. belalı tip sevmek intihar etmekten farksızdır. din baskısı olurmu bilmiyorum ama neden dinine bağlı insanları tercih etmiyorsunuz dinsiz olsa çevresine faydalı insanları beta olarak görüyorsunuz.
hay ağzını kızlar yesin. hepsi de böyle sanki !..