bugün

bir taşağında gamzesi olan erkek değildir.
iticidir.
Bel gamzesi olan kiz gibi degildir.
görsellerle ifade edilirse:
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
popo üstü kılla kaplıysa, bel gamzesi görünmeyen erkektir.
Oldukca seksidir.
(bkz: ben)
az önce fark ettim. bel de yağlanmış baya öküz gibi olacaz yakında.
gaydir.
bir boka yaramayan özellikli erkektir. geçen gün aynada popoma bakarken ilgimi çekti. adonis kaslarımın tam arkasına düşen gamzelerdir.

boy:180
kilo:75
içlik:beyaz
çekicidir.

geçen hamamda keseciye kese attırmıştım o da sağolsun derimi yüzdü, baya kızarıklık vardı sırtımda. sabah atleti çıkarıp aynada bi bakayım derken o gamzeleri gördüm sırttaki kabuk bağlamış yarayı bıraktım gamzelere odaklandım allahım bunlar nasıl birşey böyle bildiğin kendi kendimden tahrik oldum! o kadar yokluktamısın? derseniz evet bildiniz.

şaka bi yana gerçekten fiziği doğuştan güzel olan erkeklere çok yakışıyor onların yanındaki kaslarada sırt adonisi diyebiliriz.
fiziği düzgün erkeklerde fazlasıyla çekici duran özellik.
gerçekten çok çekici duruyor fakat 80 90 kilo olup belinde gamze olsun cekiciligi yoktur zayıf erkeklerde güzel durur sadece.
O gamzenin erkekte çıkması için baya bir uğraşmak gerekir, ama siz bütün pasiflerde rahatlıkla bulabilirsiniz.
Benimdir.Fakat şu ana kadar bi halt yaramamıştır.
Çekici olmasıyla birlikte Diğer erkeklerden 1-0 öndedir.
Hemen hemen birçok erkekte bel gamzesi vardır. Hatunların fizyolojisi ile aynı değildir maalesef.
(bkz: sözlük erkeklerinin bel gamzeleri)
Diğer erkeklerden değil 1-0 ; 10-0 öndedir. Bunlardan bir tanesini tanıdığım için sana şükürler olsun Allah'ım. Cidden erkeğin karizmasına karizma ; sevimliliğine sevimlilik katan bir olaydır o iki çukur . Bel gamzesi olan erkek "gamzeli yarim" sıfatını hak edendir.

edit: bazı erkeklerin hem yanağında hem de belinde var. Allah'ım onlara ne bu torpilin? Çok şanslılar ya!
benim o. 1.85 boy ile tam bir slav erkegi.
onlar bel gamzesi mi lan ? bizim burda ona göt çukuru diyolar. neymiş bu böyle ? seksi miymiş ?
Hem yanağımda hem götümde pardon belimde gamze olduğuna göre ben baya bi öndeyim demektir.
Hadi kızlar dm den yürüyün.
birçok kadında bel gamzesi yerine erkekte yanakta bulunan gamzeyi sevdiğini düşünmekteyim. Tecrübeyle sabittir.
ah ah ne erkektir o....

caps koyardım ama uygun kaçmaz....
Seksi bulan kizlar muhtemelen bel gamzesi olan erkekleri domaltiyolardir.
merak ettim baktım. bende de varmış. zaten adoniste var. bu olmasa ayıp olurdu.