1. 1.
  oraya buraya boş bulduğu tüm duvarlara adını ve soyadını yazan kimliği belirsiz şahsiyet.
  siz de mutlaka rastlamışsınızdır;
  bel fıtığı
  0532 xxx xx xx

  (bkz: yalnız kovboy)
  8 ... sıçtırtma lamasına
 2. 2.
  bu şekilde numara yazan kişilerin bel fıtığına çare bulacak bi sağlıkçı değil de muhabbet tellalı oldukları konusunda ciddi rivayetler vardır.
  4 ... cikarinbeniburdan
 3. 3.
  -beldeki omur kemikleri arasında bulunan ve absorbe etme görevi yapan disklerin dışarı taşması sonucu ortaya çıkan rahatsızlıktır.
  -bel fıtığı olan kişilerin özel yataklarda yatmaları,ağır taşımamaları ve soğuk almamaya dikkat etmeleri gerekir.
  5 ... asiti kaçmış kola
 4. 4.
  yurdumuz muhabbet tellallarının uyguladığı ilginç pazarlama yöntemi. Oraya buraya,köprü altlarına yazıp yazıp numaralarını verirler.
  1 ... maksat muhabbet
 5. 5.
  nuri alço' dan sonra en çok güldüren duvar yazısı
  2 ... celibon
 6. 6.
  disk kayması..
  ... piano-forte
 7. 7.
  http://www.belfitigi.com/
  ... j butterfly
 8. 8.
  kadıköy şubesi;

  0216 372 93 93 (pbx)
  -2 ... arjen robben
 9. 9.
  bel omurlarının arasındaki disk ve kıkırdakların aşırı zorlanma (mesala ani hareketle ani yük kaldırılması, mesala ani bir refleks vs.) sonrası disklerin yer değiştirmesi ile bacak ve diğer uzuvların kontrolunu sağlayan sinir sistemini tahrip etmesinden kaynaklanan hastalıktır.

  Çok ciddi bir hastalık olmasının yanı sıra belirtileri kalcalardan bacaklara kadar yayılan ağrı ve titremedir.En önemli dikkat edilmesi gereken durumise ayak bileğinde oluşan felç ve idrar felci (idrar yapamama) gibi sonuçlarda doğurmaktadır.Bu tip durumda altın dönem denilen ilk 6 saat içerisinde ameliyat ile müdahale gerekmektedir.Eğer bu 6 saatlik süre geçirilirse ayak bileği felci veya idrar felci kalıcı olur ve ömür boyu idrarını yapamaz ve sonda kullanmak zorunda kalır.

  eğer zamanında ve doğru müdahale yapılırsa çok kısa sürede eski durumunuza dönebilirsiniz.bir önemli not daha bu tip müdahalelerde muhatabbınız kesinlikle beyin cerrahları olsun.
  1 ... secretcode
 10. 10.
  sinir sistemini etkileyen ciddi bir rahatsızlık olmasına rağmen,tedavisi için oraya buraya cep telefonu numaraları yazılacak kadar önemsizmiş gibi gösterilen hastalık.
  1 ... rabbit