1. 1.
  tüm insanların %85'nin yaşamları boyunca en az bir kez maruz kalabileceği durumdur.sebepleri mekanik;mekanik olmayan ve visseral olarak 3 ayrı grupta incelenebilir.en sık nedeni %70'lik bir oranla lomber strain ve lomber sprain olarak adlandırılan kas ve bağ zorlanmalarıdır.bel fıtığı vakaların ancak %5'lik bir kısmını oluşturur.tedavide yeterli süre yatak istirahati,ilaç tedavisi, fizik tedavi ajanları ve cerrahi müdahale ile çok başarılı sonuçlar alınmaktadır.
  2 ... robert langdon
 2. 2.
  Her ne sebeple olursa olsun, başınıza geldiğinde başka hiç bir tür ağrıyla kıyaslanamayacak ölçüde rahatsız edebilen, (bkz: masaj) veya sağlam bir ağrı kesici dışında, çözümünü bilmediğim sıkıntı.
  1 ... timsah48
 3. 3.
  diş ağrısından beter ağrı çeşidi. şiddetlisi insanı yürüyemez konuşamaz hale getirir bunun.
  3 ... zaknafien
 4. 4.
  hareket kısıtlılığı yaratan durumdur. eğer sinir sıkışması da varsa özellikle bacaklara vuran ağrıdan bahsedilebilir. cerrahi yaklaşım ise şahsen pek başarılı bulmadığım metoddur, zira bunlarda farklı branştan birkaç doktorun opere etmesi gerekir ki, bu kadar iyi doktoru birarada bulmak çok zordur. yatak istirahati, fazla zorlamamak ve bazı manevralarla durum kurtarılabilir.
  ... jack daniel
 5. 5.
  bi anda sapasaglam $akırken ortada ortaya çıkan acıdan aglatan agrı çeşidi, en kolay kurtulma yolu im enjeksiyondur. eger bel kasları zayıflamışsa ve güçlendirilmezse bu ağrılar bel fıtıgının habercisi olabilirmi$. hareketsiz kalan, sürekli masa ba$ında oturan insanların agrı olmasa bile önlem amacıyla her gün düzenli olarak bel egzersizleri yapmasıyla a$ılabilir.
  ... sylviaplathh
 6. 6.
  (bkz: buyuk gogusler)
  1 -1 ... diyonsos
 7. 7.
  Duzenli egzersiz yaparak ve duz, sert bir zeminde yatilarak ustesinden gelinebilinirmis bu sikayetin.
  ... migfer
 8. 8.
  bir kere yakanıza yapıştı mı asla bırakmak bilmeyen başına buyruk hareket edip hiç ummadığınız anda gelip, hiç ummadığınız anda giden yerlerde süründüren acıması olmayan ağrı.
  ... sahin k
 9. 9.
  migrenden sonra en cok can yakan ağrıdır.*
  ... mystery
 10. 10.
  birde galatsaray ın servet yüzünden çektiği bek ağrısı vardır.

  tek harfle kaçırmışlar onlar.

  zavallı galatasaray
  3 -7 ... yaraka