bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    şu linkten kısa bir yayını izlenebilecek olan çocuk tv programıdır.
    https://video.uludagsozluk.com/v/belçika-da-mastürbasyon-öğreten-çocuk-tv-programı-95235/

bu nedir abi, izlerken ben utandım be. *
    6 -2 ... sigara icmiyorum
  2. 2.
    7 veya 8 yaşındaki çocukların 31 çekmesinin amaçlandığı tv programı.
    3 ... marksist
  3. 3.
    sik kafalıların aslında japon değil, belçikalıların oldugunu anlamamızı sağlayan program.
    7 ... iijast
  4. 4.
    bizde mi bi sorun var bu adamlarda mı diye sormamıza sebep olan videodur.

(bkz: nesin la sen öle değişik)
    5 ... twentythree
  5. 5.
    (bkz: hassiktir)
    ... narnia10
  6. 6.
    Bizim çocuklar hala sik kafalı caliou ve pepeyi izlesin adamlar eğitimi düşünmüş.
    8 -7 ... yaramaz ve asi cocuk
  7. 7.
    Yuh. Bunu çocuklara mı izletiyorlar?

Ayrıca bu cinsellik eğitimi değildir, saçmalamayın cehaletle falan da ilgisi yok.
    13 -1 ... septisist
  8. 8.
    mastürbasyonu öğrenememiş toplumu da biliyoruz. daha dün birkaç tanesi bir kadının 10. kattan atlayıp canına kıymasına neden oldu mesela. bir diğeri sokakta görüp koluna girdiği kızı binanın arka bahçesine götürüp tecavüz etti. biri eşek sikti, diğeri ördek.

işte bunlar hep eğitim.

geberin.
    11 -6 ... bende biraz mallik var
  9. 9.
    haydi bunada hashtag açsanıza twitterda , belki unicefe şikayet edersiniz.ama bok izin verirler size. aptal sürüleri sizi.
    5 -2 ... the unlucky irish clover
  10. 10.
    bizim batı özentilerine kalsa yarın ensest ve pedofiliye yeşil ışık yakarlar. yeter ki önce belçika, fransa ve abd'de de legalleşsin.

ya olm iğreniyorum, tiksiniyorum sizden amk. şu kemalist, liberal batı özentisi orrrosspu evlatları midemi bulandırıyor. işe yaramaz boktan insan müsveddesi şempanzeler.
    9 -8 ... ortambozan