bugün

en azından bursa için geçerli sayılabilecek durumdur . tam kısa kolluları giymeye başlamıştık . gün itibariyle yine soğumuştur hava . cuma cumartesi de yağmur beklenmekte . umarız bir an önce gelir sıcak havalar yoksa bunalıma gireceğiz.
yazı özledik .
yazın 1,5 ay olacağı söyleniyor..oda ramazana denk geliyormuş.

montlardan sıkıldık artık.
yaşama hevesini kaçıran durumdur.sabah kalkası gelmez insanın yataktan...
hep bu laiklerin yüzünden cezalandırılıyoruz.
mevcut iktidardan kaynaklanan durumdur. bu adamlar sıcak havaları getirmedikleri gibi; mhp lilerin uçkurunu da düğümlemediler. olanlar ortada.
iki kış üst üste olucak sonra hep yaz.
biri ankara'ya mayıs ayında olduğumuzu söylesin lütfen. günlerdir yağan yağmurun haddi hesabı yok. bir türlü ısınamadı gitti hava. efkarlıyım sözlük.
ankara içinde geçerli olan durumdur. mayıs sabahına yağmur bulutlarıyla uyanmamızı sağlar, can sıkıcıdır.
soğuk hava her zaman moral bozar. Sürekli Soğuk yada serin iklime sahip ülkelere bakınız, ya intihar vakaları normalin üzerindedir, yada depresif, asosyal bir populasyona sahiptir.böyle giderse biz de onlara katılacağızdır.
ulemadan sorulası garabettir.
küresel ısınma yalanına hepimizi inandırmaya çalışan siyonizm yüzünden gelmeyen sıcaklardır.
romatizmalarımı azdırmıştır.
mayıs kapıdan baktırır kazma kürek yaktırır. *
şenliklerin sönük geçmesine sebebiyet veren durumdur. istanbul üniversitesi bahar şenlikleri kapsamındaki moğollar konserini; sarınmış sarmalanmış vaziyette çimlere oturup büzüşerek dinledik. " bu ne lan bahar değil kış değil" dedirtmiştir.
pazartesi 27 derece olacakmış, pazartesiden itibarende yaza resmi olacak gireceğimiz söylenmektedir.
bu yıl şenliklerin bombok geçmesine sebebiyet olduğu için mutlu olduğum durumdur ohh olsun paü şenliklerine.
şimdi bu olayı abaza bir ergen psikolojisinde düşünürsek; ulan aq ya, şu havalarda bir ısınmadı. hatunlar açılıp saçılmadı soğuk hava yüzünden. havalar ısınsa da, mini etekli hatunlar piyasaya çıksa, açık giyinseler bizde onlara bakıp fanteziler kurup gidip evde asılsak. diye düşünüyorlardır. zamanında biz böyle düşünüyorduk.
mutsuzluk sebebidir. sıcağı da geçtim bari bi' güneş açaydı ya.
Beklenmeyen soğuk hava dalgası gelmiştir yerine.

Ben hiç beklemiyordum en azından. Ayaklarım dondu.
Ziyadesiyle mutlu etmektedir. Gelmesin arkadasim. Buharlasmak mi istiyorsunuz bu ne acele sicak havalar icin anlamiyorum ki.
Cagirmayin sunu.
güncel Önemli Başlıklar