bugün

beklediği kişi msnde yazınca istem dışı sırıtmak vardır birde ki hep annemle başımı derde sokan durumdur. **
orda çok tatlı bir insan evladı vardır.annem benim!
istem dışı işte... neyse ki sırıtılır ya somurtsaydık, o zaman daha itici olurdu.
reflekstir.
beklemekten kafayı yedim belirtisidir.
sevgilinden mesaj geldiğindede yavşak yavşak sırıtmak ile eş değerdir.
bu kadar beklediğime değdi sırıtmasıdır. o sırıtmaların yerini daha sonra bağrışmalar alır.
genellikle sevgiliyi beklerken gerçekleşen durumdur. uzaktan görürsünüz içinizde bir şeyler olmaya başlar her adımında daha da artar en sonunda artık bir hıyar gibi kendi kendinize gülmeye başlarsınız ki size gören sevgili de gülmeye başlar. güzel şeylerdir bunlar amk.

(bkz: sözlük bana sevgili bul lan allahsız)
beklediğiniz kişiyi gördüğünüzde, artık beklemeyeceğinizin ve kavuşmuş olmanızın verdiği mutluluğun yüzünüze yansımasıdır.

bazıları vardır sizi ağaç edercesine bekletirler ama uzaktan beklediğiniz kişi göründüğünüzde içinizdeki sitem ve kızgınlık yerini umut ve sevince bırakır.

kısacası garip bir hissiyattır.
güldüğünü farkedince ağzını kapatmak için türlü işlere davranmak.
ilk buluşmadaki heyecandan kaynaklanıyor olabilir.
gülmek için hereket eden kas sayısı gülmemek için hareket eden kas sayısından daha azdır. *
güler yüzle karşılamaktır amaç.
eğer seni çok bekletmişse yüzünde şeytani bir gülümseme, ama dakik ve sevdiğin biriyse sıcak bir gülümseme belirmesi muhtemeldir.