bugün

Hayda!
görsel
Var mı benimle makul bir ücretle evlenecek olan?
evlenmeyenlere kayyum atansın. Saatlik ve gecelik olmak üzere iki türlü bedelli uygulamaması da olsun.
Böyle birşey yok ama olabilirde.
bu ülkede yaşıyorsan sana vergi gönderirler keserler peşint olarak vereceksin.
Ee ne sandınız asgari ücrete yapılan zamcık yanımıza mı kalacağdı?

Sıradaki demeçi veriyorum; 30undan önce evlenmeyen vatan hainidir!
Uplayıp durmayın şu başlığı çok dikkat çekiyoruz aw eşşeğin aklına sokucaz sonra.
Birden fazla kadınla evlenirsek devletten para alabiliyor muyuz?
(bkz: amcık silkme vergisi)
Günde kaç kez seks yapacağımızı da söylemesini bekliyorum.
Osmanlı zamanından kalan bir vergidir. Yeniden olsa , Vergilerini ödemeseler
Sanırım şu olurdu.görsel
Kredi kartına taksit yapılabiliyor mu mesela? Veya ödenmeyen borç yapılandırılabilir mi? Af gelse de bekarlık vergisi faizi silinebilse. Evli misin sorusuna artık yok vergi ödüyorum derim mesela.
(bkz: kimsenin yaşam tarzına karıştığımız yok)
ben yalnız yaşamak isteyen biriyim ama onada engel çıktı.
Bence araba vergisi gibi iki taksitle ödeyelim. Ocak pulu temmuz pulu gibi. Hatta 2 yılda bir bizi de araç muayenesine sokar gibi soksunlar neremizde bir sorun varsa çıksın ortaya. Hem bak bir vergi kalemi daha. Hatta bekarlık vergisini ödeyenlerin şeyine bandrol yapıştırılsın. Alnına.
Öncelikle Bekar olupta evlenmek isteyenler için devlet bir amme hizmeti yapmalı, aynen şöyle bir yöntemle: sisteme kaydedeceksin bekar olupta evlenmek isteyen kişişerin verilerini, bilgisayar bu kişileri 'random' olarak buluşturacak (tabi verileri birbirine yakın olanları), eğer hâlâ evlenmiyorsa o zaman artık yapacak bir şey yohk. Seve seve verecek o vergiyi. Evlenenlerden de sistemden yararlanma harcı alacaksın. Oh oh miss valla. Gelsin paracıklar.
görsel

t: her an çıkabilecek vergidir.
Susun duyacaklar.
tepki gösterilmezse ciddiye binecek vergi.
Twitter da şaka babında fazla dillendirildi. Eşeğin aklına karpuz kabuğu misali atasözü tecelli oldu.
Her ihtişamlı hayatın bir bedeli olurdu.
Milletin uçkuru ile uğraşacağınıza ekonomiyi düzeltin.
Ali ağaoğlu yine bir şekilde yırtar vergi falan vermez.
akape'nin yönettiği ülkede hiç şaşırtmayacak vergidir.
reyis de bizimle taşşak geçiyor artık.ne bu arkadaş millete dert olmuşuz mk.

15 gün içinde evlenene vergi indirimi yapılacakmiş.