1. 14.
    Kazancı çok olandan daha çok vergi alınması hususuna katılıyorum. Gelir eşitsizliği ile vergi dilimi adaletsizliği bu ülkede büyük bir adalet sorunu. Lakin verginin çocuk sahibi olup olmama ile ilişkilendirilmesini saçma sapan bir iş olarak görüyorum. işin şakası goygoyu bir yana da, adam aile planlamasını sizin vergi diliminize göre mi ayarlayacak? Kaç çocuk yapacağını, yapmayacağını ya da yapmak istememesini sizin zorlanmanıza göre mi şekillendirecek?
    ... ismini vermek istemeyen birisi
  2. 13.
    vergi alınmasın.
    3 ... elhaci
  3. 12.
    hırsızlıkla çıkardıkları ekonomik krizi bitirmeye çalışma yöntemlerinden bir tanesi.
    1 ... serbestadam
  4. 11.
    Bunlar da iyice kafayı yedi nerden vergi alacaklarını bilmiyorlar.
    Gel nefes aldığım için de vergi al da için rahatlasın bak iyi para eder, bunu bı düşün derim.
    3 ... omen tanrem
  5. 10.
    bsg bence. *
    ... 9unkaresi81
  6. 9.
    parası olmadığı için evlenmeyenlerin paralarının vergilendirilmesini amaçlar.

çok istiyorlarsa bunca insanı parasını verip evlendirsinler.
    ... thanatos gorse kiskanir
  7. 8.
    Resmi olarak bekar ama imam nikahıyla evli olanların statüsü merak edilen durum.
    2 ... gedikpasa
  8. 7.
    tanımam etmem bu barzoyu, söylediklerine bakılırsa da sağlam dayak yemek istiyor. biz bekarlar olarak, toplanıp bize yönelik başlatılan bu faşist blitzkrank operasyonuna karşı gelmeliyiz. amk yerinde milletin 10. çocuğunun bebek bezinin parasını verecek değiliz. biz kahrolası dünyanın kahrolası mediyokr insanlarından uzaklaşmak isteyen özgür ve hür mason... yanlış oldu, bir dakika. ...özgür ve hür vatandaşlarız. bu düzene boyun eğmeyeceğiz. eğmeyeceğiz!..
    2 ... lomer
  9. 6.
    3 çocuktan fazla yapanlardan alınsın. köşeyi döneriz.
    ... masklavi
  10. 5.
    tabi tabi hatta bekarları 6 ayda bir yatırıp düzenli zikelim ki, nasıl bir aymazlık içinde olduklarını da anlasınlar.
    neye göre düzenleme olacak? nasıl olacak? evlenmeye çalışıyorum ama kimse benimle evlenmek istemiyor diye beyanda bulunan bir tc vatandaşına nasıl bir vergilendirme sistemi olacak? ayrıca bekarların bu ülkeye evlililer'den daha çok yararı olacağını düşünüyorum. vergi gelecekse evlililere gelsin adı da kafa sikme vergisi olsun.
    3 ... eyfel kulesi