bugün

Tırnak içerisindeki kısmı Herif resmen kendisi yaşamış gibi anlatmış. Adam gözümde canlandı amk.
torbacısı merak edilen birisinin talebidir. evlenmeyenleri de hapse atsınlar netice itibari ile tohuma kaçıyoruz anasını satayım. devlete millete zararız hepten*
tabi tabi hatta bekarları 6 ayda bir yatırıp düzenli zikelim ki, nasıl bir aymazlık içinde olduklarını da anlasınlar.
neye göre düzenleme olacak? nasıl olacak? evlenmeye çalışıyorum ama kimse benimle evlenmek istemiyor diye beyanda bulunan bir tc vatandaşına nasıl bir vergilendirme sistemi olacak? ayrıca bekarların bu ülkeye evlililer'den daha çok yararı olacağını düşünüyorum. vergi gelecekse evlililere gelsin adı da kafa sikme vergisi olsun.
3 çocuktan fazla yapanlardan alınsın. köşeyi döneriz.
parası olmadığı için evlenmeyenlerin paralarının vergilendirilmesini amaçlar.

çok istiyorlarsa bunca insanı parasını verip evlendirsinler.
bsg bence. *
Bunlar da iyice kafayı yedi nerden vergi alacaklarını bilmiyorlar.
Gel nefes aldığım için de vergi al da için rahatlasın bak iyi para eder, bunu bı düşün derim.
vergi alınmasın.
Kazancı çok olandan daha çok vergi alınması hususuna katılıyorum. Gelir eşitsizliği ile vergi dilimi adaletsizliği bu ülkede büyük bir adalet sorunu. Lakin verginin çocuk sahibi olup olmama ile ilişkilendirilmesini saçma sapan bir iş olarak görüyorum. işin şakası goygoyu bir yana da, adam aile planlamasını sizin vergi diliminize göre mi ayarlayacak? Kaç çocuk yapacağını, yapmayacağını ya da yapmak istememesini sizin zorlanmanıza göre mi şekillendirecek?
güncel Önemli Başlıklar