bugün

millet duble duble memelerin üzerinde uyurken, sen yastığın soğuk yerini ararsın.
Açlık, Saat düzeninin tamamen bozulması ve yalnızlık.
sırtın kaşındığında ayılar gibi kapı kenarlarına sürtünmek.
bitmesi.
bekar olmaktır.
anahtari evde unutmak cilingir tarifesi.
gece ise 100-150
gunduz ise 50-80
haftasonu bayram ise 200 arkadaslar.
sağ yanı, kimi zaman da sol yanı olabilir.
bekarlık sultanlıktır...
Mekanlara ve aile oturmalarına damsız girmek.
Kimseye hiç bir açıklama yapamadan ister kız arkadaşlarınızla, ister erkek arkadaşınızla istediğiniz yere eylenmeye gidebilirsiniz. Her nekadar iyi yön olarak görünse de aslında kötü bir yöndür.
Cepte para olduktan sonra inanın yok .
Bekarlığın kötü yanı yok. Bekarlığın kötü yanı yok. Beni çıldırtmak mı istiyorsun sen? Bekarlığın kötü yanı yok.
En başı, Her şeye maydanoz olma konusunda doktora yapmış tayfanın, " Evlilik ne zaman", " var mı bişeyler" gibi sorularına maruz kalmak çeker.

Yaw teyze, sana ne, kime ne, ben evlenince ne olacak, bundan senin nasıl bir kazancın olabilir?
Napacan benim evliliğimi?!

- ben evlenmicem behice teyze, beraber yaşicam, nikahsız bebelerim olacak, atacaz sırtımıza, dünyayı gezicez biz! Dedim, kadın benle selamı sabahı kesti, ohhhh sen sağ, ben selamet!
Bu kadın benim acayip asabımı bozuyor, şeytan diyor kap oğlunu, dünyayı gezdir eheheheheheh....
arkadas ortaminda ciftlerin micik micik birbirlerine kur yaptiginda, ortamda sap gibi kalman disinda bir kotu yani yok bence.
Var mı ki? Bunu bekarlıktan bıkmış kişilere soralım.