bugün

alınır, hiç kullanılmamış gibi geri iade edilebilir.

(o kadar profosyonel bi çalışma olur yani...)
ekşi sözlük'te soyunmazsan kezbansın soyunursan orospusun başlığında memişlerinin capsini paylaşmış kişinin rumuzu.
http://www.formspring.me/beseseka/picture
bilime katkıları yadsınamaz. göğüsleri, yerçekiminin olduğunun 1 numaralı kanıtıdır. ayrıca o nasıl göğüs ucu lan. 0.9 uç gibi.
(bkz: mis gibi fake kokmak)
böbrek mafyasının modern görünümüdür, aldırmayınız.
- bekaretimi satıyorum.
- yarramı ye.
uzaydan arsa satan emlakçı misali ekşi sözlük yazarı. sol alttaki ayak parmaklarına dikkat. kendi ayakları değilse sattığı kişinin ayaklarıdır.
aynı cesareti gösterecek uludağ sözlük kızlarına selam çakmıştır.

bekliyoruz!!!
o memelere dokunacak adamın üstüne para alması lazım.
kendini geyşa zanneden kızdır.
bildiğin midem bulandı o memeler ne lan öyle ucundan huniyle çekilirmiş gibi.
bundan 10 sene sonra çocuklarına "anneniz böyle bir insandı" diyerek fotoğraf ve entrylerini gösterip duygu dolu anlar yaşayacak olan yazardır.
Satıyorooooooorummm satıyoruuuum yokma artıran diye devam eden cümleleri duymamak elde olmazdı sanırım. (bkz: Açık artırma)
genelde kola olsun gazoz olsun yanında bantlı bardak hediyesi için alan biri olarak eğer o başparmak hediye ise ben de alabilirim. kola biter bardak baki.
sarkık memelerini eğilerek fotograf çektirdiğinde kamufle edebileceğini zanneden kızdır. hem madem bekaretini satıyorsun am resmi koy meme ne alaka?
sözlükte kodaman yazar pek olamayacağından bekaretine yazık edecek kızdır.
memeleri bekaretini çoktan kaybetmiştir.
Bir tez olan kızdır. Mevzu bir fahişe gibi davranıp(parayla bedenini satmak budur) abazanları etrafına topladıktan sonra; '-bu davranışım erkekler üzerinde bir tezdir.' diyen biri olunca, bekaretini sözlükte satan kız; *mcığım var benim hatunları hakkında bir tezdir!
(bkz: hilal memeci)
bekaret beyinde olduğundan ve yazdıkları da beyin ürünü olduğundan bu kızlar hakikaten satıyorlar galiba.