1. 1.
    Aşkım ile başlar ve devamı şu şekildedir.
    Bisikletten düştüm, > bekaretini kaybetmiş kızların doğaüstü yalanları
    Spor da açma germe hareketleri yaparken oldu.

Örneğin; Aşkım küçükken kalemi kukuma sokmuşum ve kanamış. Tabi ben ne olduğunu bilmiyodum.

Olayın gerçeği;
    Dallamanın biriyle dibine kadar alkol iç, kafayı bul sonra o dallamanın altında buram buram ter kokusunu çek.

Yer mi istanbul çocuğu?..

Edit; Boşuna eksi basmayın kaldırmıyorum başlığı.

Edit2 : Neden dalga geciyoruz? Yalan konuştuğunuz için. Açık açık söyle dürüst ol, yalana ne gerek var? Sen yalan konuşursan biz anlamicakmıyız? yalan konuştuğun için sana güvenmeyiz. Dürüst ol ciğerimizi ye, yalan söylersen böyle dalga konusu olursun hanım kızımız.

edit3: Nomos bocok orosondo doğoldur. Dur bi ağzındakini çıkartta konuş be. Hepiniz aynı b*ksunuz. bir birinize çamur atıp aklanamassınız.

edit 4: Dostlar sormuyorum, sen bakirmisin? diye kıza sormak elbette edepsizliktir. Lakin kızlar bana şu soruyu yöneltiyor, "daha önce bir ilişkiye girdin mi?" bunu soruyorlar. Cevapladıktan sonra, sen? deme mecburiyeti doğuyor insana.
    67 -41 ... acilin ben doktorumm
  2. 2.
    Anadolu çocuğu önce annesine sorsun bakalım hangi komşunun samanlığında olmuş? Anadolu yu masum sanan zavallılar sizi önce etrafına bak.

(bkz: iki gönül bir olunca samanlık seyran olur)
    18 -59 ... kobra nejdet
  3. 3.
    Banyoda düştüm, bisiklet sürerken oldu yalanları doğaüstü olmayan ama en yaygın olanları.
    3 -1 ... bir baba hindi
  4. 4.
    Kadınların bu konuda söylediği doğaüstü yalanları sorgulayacağınıza ve dalga geçeceğinize, onları bu yalanları söylemeye mecbur bırakan pis zihniyetinizi sorgulayın.

Edit: ulan namus cinayetlerinin işlendiği, her yerde kadınları ifşalayanların, bu nasılsa patlak siksem sorun olmaz diyip tecavüz edenlerin ülkesinde yaşamıyor pezevenk.
    Biz bilmiyoruz sanki “senin gibi benimde dürtülerim var ve bu dürtülere engel olmak istemedim” demeyi. Siz anlayabilecek “insanlık” sıfatını kendinizde görebiliyor musunuz?
    16 -32 ... pencere amelesi rapunzell
  5. 5.
    ben de anlamam anlamam o yalanları söyleyen kızları anlamam...

vuruştum, vurdurdum, heriflerin altında inim inim inledim diyceksin...sen geldin bana asıldın, istemiyosan, ziktir git, diyceksin... bana herif mi yok ulan kodumunun namus bekçisi, diyceksin...

bak gör o zaman tepkileri nasıl değişiyo.
    16 -7 ... paganviodio
  6. 6.
    pişmanım.
    bana zorla sahip oldu.
    beni kandırdı.
    bana evlenme vaatlerinde bulundu.
    biz birbirimize çok aşıktık.
    biz birbirimize çok güveniyorduk.

doğaüstü değil insanı basitleştiren yalanlar. çıkın delikanlı gibi canım istedi verdim deyin.
    6 -3 ... duygusal masturbator
  7. 7.
    Askım Uyuken Yapmıslar Haberım Yoktu gıbısıne tovbe tovbe.
    -1 ... rasimcan
  8. 8.
    keşke bütün bu komik yalanlar yerine dürüst olmayı deneseler.
    6 -1 ... luftwaffe pilot
  9. 9.
    yeter lan yeter. sizene milletin amından. bakire istersen git bakireyle evlen. pislik yapma buralarda. derdiniz am göt olmuş anca. ağzımı bozdurdunuz benim.
    10 -20 ... napakyanii
  10. 10.
    mesela "spor yapıyordu, vücudu kaslarla kaplıydı, sortundan aletinin çok büyük olduğu belli oluyordu tahrik oldum beni bağırta çağırta biçti altında, tohumlarımı içime yerleştirdi sonra bana yol verdi. " dese kabul edilebilir. Çünkü yalan söylemiyor.
    5 -5 ... sahipsiz rasengan