bugün

evlendiğinde bahane olarak dildo veya salatalık ile mastürbasyon yapmıştım diyebilir.
Beynini kaybeden yazar beyani.
kaybetmeden önce de nedense kızoğlankız denir bunlara ayrıca. ne o lan ffm gibi komikler sizi.
Kendi erkeklik sorunlarını örtbas etmek isteyenlere dert olmuş bir konudur. istem dışı bir birliktelik olsa kaybetmek denilebilir ama kendi rızasıyla ilişkiye giren kadın neden kaybetmiş olsun. He amk o kaybetti ama sen erkeğin hasısın ya sen kazandın mk.
kaybetmemiştir, bilinçli bir şekilde birine emanet etmiştir. geçici ait olmuş kızdır. çünkü sadece bakaret vermeyle asla kendini teslim etmiş saymaz kızlar.
önemli bir şeyini kaybetmemiştir, hangi çağda yaşıyorsunuz yobazlar? burası laik, çağdaş, ve medeni bir ülke hala daha böyle basit şeyleri konuşmaya devam edersek daha çok işimiz var.
çok şey kazanmıştır.
Elin diline sakız olur. Kendini bilmez biri çıkar sözlükte falan kafaya alır aha böyle makarasını yapar. Kaybettiğini kendi bulur sen küçük kafanı yorma.
ben kaybetmem. Bekaretim kaybetti hıh.
"Bekaret kaybetmek " aslında kaybettiği bir şey yok.
kesin buzdolabının arkasına düşürmüştür. ben nedense hep orada bulurum kaybettiğim şeyleri.

ayrıca şu atarlı ablanızı neden kızdırıyorsunuz cuma cuma. ne ayıp ne ayıp.
Teknik olarak artık bir kız değildir.
komidinin altına düşmüş olabilir dedirtenzo. iyice bak orada oturma odasında görmüştüm en son da denebilir mesela. akıllı telefonla oynaya oynaya beynin sulandı tabi kaybedersin zilli seni.
güncel Önemli Başlıklar