1. 1.
  dünyanın çeşitli kültürlerinde herhangi bir sorun teşkil etmese de, yaşadığımız coğrafyada hala bir sorun olarak görülmektedir. dahası, bir kızın evlenmeden önce bekaretini vermiş olması etik açıdan namus kavramı ile bağdaştırılarak kötü yorumlanmaktadır. yaşı bir kenara bırakarak namus iki bacak arasında değildir diyorum ve herkesin bildiği gibi bakire olup orospuluk yapanlar ile bekaretini bilmem kaçıncı yaşında vermiş olmasına rağmen pek çok bakireden daha namuslu olanlar var diyorum.
  4 -7 ... beelzebub
 2. 2.
  Bir şikayet halinde (eskiden) ilişkiye girdiği erkeğin hapis bile yatacağı durumdu. Şuanda her türlü tevacüz taciz olayları aklanıyor korkmayın erkekler. tecavüze uğrayan biziz ama hakettik, niye, çünkü akşam geç saatte kapıya dayanan erkeğin eve girmesine müsade ettik. Bu yüzden erkek tecavüz ederse haklı. Gerçekten müthişmiş (!)
  3 -1 ... mavigozlukadin
 3. 3.
  size göre öyle ama bu toplumun bir yapısı geçmişi var bunu inkar edemeyiz bir kız veya bayan o kızlık zari olmasaymış o zaman e boşuna yaratılmış orası. bekaret bacak arasında değilmiş beyindemi.Peh buna inanip kendini kandiranlar varya ilerde sevdikleri bayanın kızlığını başkasına verdigini duysa acaba.
  -4 ... egzotik seytan
 4. 4.
  dersimiz: motorluğa ilk adım.

  zaten avunup durduğunuz şey hep bakire edebiyatı üzerine onlara bok atmadan kendinizi savunamıyorsunuz.

  madem kendini bozduracak kadar sevdin kendini ona teslim ettin neden onunla evlenmiyorsun?

  özetlersek aslında; am senin sik elin, bana bok yemek düşer!
  3 -2 ... ille de woman olsun
 5. 5.
  Vay anam ya bekaretini vermiş ve namuslu.bekaret kafada diye diye az sikmediniz kızları. Bunu diyen sadece riyakar erkekler He kızlar demiyor haberiniz olsun. Ondan sonra çoğalırlar tabi. Arz talep mevzusu piyasa talebini oluşturur. Neyse ya siz gene devam edin hanımlar beyler ekmek kapınızi az tasladim ama olsun devam edin.

  Edit: kızlar onun bunu altına yatmaktan zevk almıyor haberiniz olsun daha gururlular ama bu matto ile onu da bitirdiler. Bir gençliği fuckbuddy ile yaktiniz. Neyse sinirlerim gene bozuluyor şu Sözlükte. Azalarak bitin inşallah.zinayi normal karşılamayan nesle ihtiyacimiz var.
  4 ... fzldgl
 6. 6.
  17 yaşında cinsel ilişkiye girmek. ya ben avrupada yaşıyorum ama bak hala kafam almıyor. namus iki bacak arasında değilse nerde amk? yok yani barzoda değilim çok medeni biriyim ama o kadarını yapamıyorum ya.
  4 ... chirac
 7. 7.
  Namus iki bacak arasında değildir deyip her gelenin altına yatmak mı medeniyet?
  5 ... miriamin sarkisi
 8. 8.
  Bekaretini 17 yaşında vermekten ziyade kızlık gitti mi bir daha geri gelmiyor ve yeni şeyler keşfedildiği için serüveni sürdürmekte ısrarcı olup önüne gelenle yatarlar.
  2 ... yersiz yere yellenen yazar
 9. 9.
  Namus (eger gercekten tarihde vardıysa) dürüstlüktedir. işini dogru yap, cevreye yararlı olmak, aileye yararlı olmak, yalan söylememek, kul hakkına girmemek, calmamak vs. Niye bir seksle hayat bitsin, zaten Bu kadar gercek namussuz oruspu cocugu bu ülkede olmassa bu halde olmazdık zaten. Ama ülke tam boka batmadan rahatlamayacak bazıları.
  1 -1 ... hercool
 10. 10.
  kaç yaşında nerede ne zaman verildiği önemli değil artık. sabahtan akşama kadar sağda solda alem yaptınız ve şimdi evlenmek mi istiyorsunuz? bu konuda uzman olan doktorlarımız sayesinde ilk günkü gibi bakire ve namuslu olup mutlu bir evlilik yapabilirsiniz.
  ... sorumsuz sorumlu