bugün

fotoğrafları itibariyle 10 milyon tl param olsa verirdim amk. çünkü hak ediyor bence. siz ne dersiniz beyler?

https://www.posta.com.tr/...di-haber-fotograf-2073078
Kaldı mı böyle hayırlı evlatlar be..
içeriği ve görselleri itibariyle bulvar gazetesi tadında bir haber.
kuntizin önde gidenidir.

(bkz: ya sayı saymayı bilmiyor ya dayak yememiş)

bir de satılığa çıkartmış..
Sonrada orospu desen, hakaret etti diye mahkemeye verir.
10 milyon tl'ye çok kral bi arsa alırım o arsadan kazandığım parayla zaten kapıda bakire kuyruğu olur.
Bedava verse alınmaz bu. Tiksinç. Haber kolpa bile olsa görseldeki kızı bayağı bir beğenmedim.
O kız komple 10 milyon etmez.
beyler abartmayın o kadar da güzel kız değil ayrıca selülitleri var selülitli kıza 10 milyon lira vermek yerine karaköy'de 100 liraya yan sanayisini bulursunuz.
Böbreğini satsa belki iş yapar..
Bu açık arttırmacı kızlar da nedense hep ingiltereden çıkıyor. Havasından mı suyundan mı acaba. Bu arada buna 10 milyon tl verenin aklının sapını sikeyim. Gerçi zaten amaç bu fiyata satmak da değil sanırm maksat reklam yaparak müşteri kitlesini arttırmak.
Olm çok net söylüyorum 100 TL verirken bile Bi durur düşünürüm. Bu ne amk karanlıkta görsem korkarım.
ben almiyim. kara elmas sevmiiim.
ben buna 100 sterlin veririm max. daha da çalışmaz.

(bkz: ne olduğunu anladık iş pazarlığa kaldı)
bizde olsa hem sikerler hemde parasını vernezler..
ölü yatırımdır. alanın elinde kalır. son sahibi olur.

koleksiyoner olarak bakarsak; bekaret evet, özellikle doğu toplumları için önemlidir. medeni geçinen dünyada da bu mevzuyu çok fazla kafaya takan olduğu da bir gerçektir. değeri ise "ilk" olmaktan gelir. bir kadının "ilk" erkeği olmaktan, el değmemiş olmasından, saflığı sembolize etmesinden. lakin buna maddi bir bedel biçilebiliyorsa o saflık kalmamış demektir, değer de sıfıra iner, sadece akacak biraz kandan ibaret olur, bu yönüyle düşünürsek de açıkçası mide bulandırır.

yani bu saatten sonra o bekareti bana bedava verse almam.
o parayı yakarım cayır cayır (önce marlboro, bira ve tuzlu fıstık alırım.) yakarım, yine de girmem bu işe. zinanın da bir adabı var.
böyle domaldigima bakmayin aslinda kolay lokma degilim havasinda pozlar.
Valla elliyi yüzü bilmem ama hatun tam bir Latin ve gayet seksi. Burda atıp tutan ipneleri de sanarsın her gece Hadid kardeşlerle grup yapıyor. Allah'ın otuzbircileri.
alan yok sikem satanı.
diktirip yeniden satmadığını ne bilelim.
18 yıllık bekaret 10 milyon ediyorsan benim rahat bi 20 milyonum var.

zengin kızlar eqlesin.
ıyyyy. bırak buna 10 milyonu 10 lira vermem bildiğin keko.
milyarder olsam yine almam. 10 milyon ile ömür boyu farklı mankenlerle güzel hatunlarla birlikte olursun. bakireliğini yiyim, delik deşiktir kesin.

ha bu arada kadınlar cinsel obje değildir falan filan.. anlayana.
Emekliliğinde sürünmez bu kız. Marstan bile arsa alır.