bugün

bekaret olayı demek bir tek türkiye'de abartılan bir olay değil.
sadece tabu olmaktan çıkmış.

abartılan bir şey olmasa kim niçin bir bekarete 1.200.000 euro para ödesin.
şahsen 500 milyar eurom olsa, 1 milyonunu yine böyle bir amaç için kullanmam.

demek ki yobaz olan anadolu değildi, sadece anadolu'nun adı çıkmıştı.. *
kız akıllı, siteye koymasa beleşe zaten gidecek o bekaret, en azından dünya mal dolu bundan biraz para kazanayım demiş.
Ben bu olayın esprisini hala çözemedim. ilk olmak mı
Doğudaki başlık parasıNdan farkı ne?
şu kızı sikeceğim diye 1.2 milyon euro veren kişinin nasıl bir yoklukta olduğunu düşündürtmüştür. almanya'da nasıl bir yoklukmuş bu amk.
Tazminat nafakayla uğraşmayı sevmiyor peşinci demekki.
görsel
Alacağı paranın bir kısmıyla kızlık zarını diktirip, başka bir ülkede aynı kampanyayı tekrar başlatıp, keriz silkebileceğine ben eminim.

Şimdi asıl sorun şu; kadın mı adamları silkmiş olacak yoksa adamlar mı kadını?

Edit büdüt: aramızda diktirip diktirip siktirenler var. istemeden ifşa etmiş bulundum.
Bunlar dünyanın görünen çirkinlikleri..

Bir de görünmeyenleri var ki, herkesin caninin yandigi..

Bu kadar fazla Genc kiz kayip vakalarinin olmasi garip degil mi?

Kotuye karsi her zaman guclu olmak zorundayız. Yoksa bu tur sapıklıklar hicbir zaman bitmez...
Kadınlara maddi olarak değer biçmek doğru değil ama bu kızımız kendisine bir değer biçmiş. bu parayı, bu kıza verende hiç akıl yok, etmez ki o kadar.
satana 2 kelime ( veya sıfat ) yeter ama alana ne yazılsa az kalacağı alış-veriştir. en basitinden bak saymadan sövmeden

(bkz: o paraya öküz alırız)

1.2 milyon euro lan. 7.8 milyon lira. ne için veriyorsun ? muhtemelen daha önce defalarca sevişip 2-3 bin euro verip operasyon geçirmiş birisinin "ilki" olabilmek için. neyse ya mübarek gün çok bile yazdık buna dünyada keriz de bitmez keriz silkeleyen de bitmez..
O değil de düşünsenize lan, yataga bi giriyorsun kız bakire değil?

Anani avraddiii..... *
ben bunun bekaretini 2 kutu kırmızı tuborga alırım.
hem 19 olması hem kırmızı iç çamaşırılı resmi hani 1 milyon 200 bin eurom olsa hakkıdır bence.
Bekaret önemli mi sorusunun cevabı gibi resmen.
Kendi bilecegi iștir.
ukraynalı kafasına göre gayet mantıklı düşünen kadındır. Kendileri genelde bir ortamdaki en taşaklı kişilere yaranmaya çalışırlar.
Dedikleri de gayet doğrudur. Bekaretini adamın birisi patlatacak bedavaya, sonra çekip gidecek.
Duygusallıkla uğraşacağıma paramı alır yoluma bakarım demiştir. Mantıklı düşündüğümüzde gayet doğru bir yaklaşım. Ha bu onu hala orospu yapar o ayrı.

1.2 milyon euro gerçek bir zengin için çerez parasıdır. Adam eglenmek istemiş.

edit: hatun bakire değil. Ya diktirmiştir, ya da anal/oral takılmıştır. Böyle bir kararı çok önceden aldığını da belirtmek gerek.
O paranin yarisina beyaz rusya ulkelerinden Tek gecelik iliski yerine bakire kadin satin alinir aq.
Allah gibi kız haklı siz varoşlara ucuza gitmektense bir kerizin parasını yemek daha mantıklı.
Birmilyonikiyüzbin euroya, hayatını kurtaracağını sanandır.