1. 1.
    https://www.mynet.com/19-...tisa-cikardi-110106390049
    ABD'de yaşayan ve aslen Ukraynalı olan Katya isimli genç kız, uluslararası bir eskort sitesi üzerinden bekaretini satılığa çıkardığını duyurdu. Genç kızın bekaretini 1 milyon 200 bin euroyla en yüksek teklifi veren bir Alman iş insanı kazandı. Teklif veren 2. ismin New Yorklu bir avukat, 3. ismin ise Japonyalı ünlü bir şarkıcı olduğu ortaya çıktı.

bekaretini 1 200 000 euroya satan 19 luk çıtır
    bekaretini 1 200 000 euroya satan 19 luk çıtır

1.200.000 euroya kendini düzdürerek hayatını kurtaran çıtırdır. dünya kadar malın olacağına ........... efendim.
    13 -1 ... ya rock
  2. 2.
    O para bitecek ve bu kız o*spuluğa devam edecek..
    12 -1 ... kafir cin
  3. 3.
    bekaret olayı demek bir tek türkiye'de abartılan bir olay değil.
    sadece tabu olmaktan çıkmış.

abartılan bir şey olmasa kim niçin bir bekarete 1.200.000 euro para ödesin.
    şahsen 500 milyar eurom olsa, 1 milyonunu yine böyle bir amaç için kullanmam.

demek ki yobaz olan anadolu değildi, sadece anadolu'nun adı çıkmıştı.. *
    15 -1 ... eylulsabahi
  4. 4.
    5 bin euro paramız var.
    Kurtarırsa biz alalım.
    4 ... cok erken oten horoz
  5. 5.
    kız akıllı, siteye koymasa beleşe zaten gidecek o bekaret, en azından dünya mal dolu bundan biraz para kazanayım demiş.
    5 ... masklavi
  6. 6.
    Ben bu olayın esprisini hala çözemedim. ilk olmak mı
    ... golge oyuncusu
  7. 7.
    Umarım bir gariban kandırır bunu ve eli boş döner. O para nedir? Devlet kurarsın o paraya, ufak çaplı. Hiç kimsede olmayan ne var acaba bunda? sözlüğe gireyim dedim, sabah sabah silahlanmalar, ışıdlar,teröristler, milyon avrolara vurdurmaya çalışmalar. ırzını darma dağın etmişler sözlüğun. Enteresan.
    4 ... huzursuz adam
  8. 8.
    Doğudaki başlık parasıNdan farkı ne?
    2 -1 ... ucan su tospasi
  9. 9.
    Benim anlamadığım bekaret önemli değil ise neden değeri 1200000 euro.ve türk yada Araplar da satın almamış. Alman iş adamı almış. (Hadi türk dür bir ihtimal diyelim de.) Japon şarkıcı ve New Yorklu avukat ney.

Hımm... Düşündürücü.

insanlar manken fizikli bir kızı mal olarak görüp kutu açılışı yapmak istiyor.

Tuhaf bir dünya.
    7 ... uzay muhtari
  10. 10.
    şu kızı sikeceğim diye 1.2 milyon euro veren kişinin nasıl bir yoklukta olduğunu düşündürtmüştür. almanya'da nasıl bir yoklukmuş bu amk.
    2 -1 ... marcaisus