1. 1.
    bir ss zgabor sözüdür..

bence iftiradır fakat neden sansürlü bu başlık. yaşında deniliyor yaşında degil yaşımda olacak çünkü cümlenin sonunda verdim var..

peygambere her türlü iftira serbest atatürke iftira atmak yassah olmadı bu iş..
    8 -13 ... zargna
  2. 2.
    (bkz: beni muhammed e verdiklerinde 9 yaşında bir kızdım/#39026146)
    2 -6 ... rumeli71
  3. 3.
    https://www.google.com.cy...0i8i13i30k1.0.q-AAGp4PNdU

kaynak.. bir sürü google araması bak birine..

iftira veya degil bu beni ilgilendirmiyor peygambere olmadık hakaret eden lagım farelerine hiç bir şey yapılmazken böyle başlıklar hangi akla hizmet sansürleniyor.
    4 -6 ... zargna
  4. 4.
    Gabor gönüllüyse, zorlama yoksa kimsenin bir şey demeye hakkının olmadığı konu. Çoğu ülkede cinsel olgunluk yaşı 15 veya 16 veya 14.
    2 -3 ... gazteci
  5. 5.
    bir lagım faresinin ben başlık açtıktan sonra şimdi zsa gabordan bahsedecek birileri diye entry girdigi hadisedir..

ulan hamamböcegi ben başlıgı 22:21de açmışım sen 4 dakika sonra entry kasmışsın.. tipik bir lagım faresi olarak karşına neyin gelecegini kestirmişsin ama ben başlık açtıktan sonra..

inine dön. ve pislik yemeye devam et..
    -4 ... zargna
  6. 6.
    gabor gönüllüyse problem yok diyen sıgırlara aklım sır ermiyor..

böyle bir şey suç gerizekalı.. yani yaşı küçükse bu pedofiliye giriyor türk ceza kanunu da bunu suç olarak görüyor..

tek istisan iki tarafın da yaşı küçük olacak.

gerçek veya degil görüyor musunuz nasıl ikiyüzlüler..

rıza varsa sorun yokmuş.

ben entryinin ekran görüntüsünü aldım pedofili gerekçesiyle şikayette bulunacagım.. reşit bir insanla reşit olmayan bir insanın ilişkisine rıza gözüyle bakıyor diye..

içerde yatmasa bile para cezası keserler..
    3 -2 ... zargna
  7. 7.
    günümüz gençleri 18 yaş altında sevişmiyor mu sanki?
    -1 ... kimseyi cekemeyen adam
  8. 8.
    mevzu atatürk olunca her şey meşru olur bu ülkede. kemalizm dini bunu gerektirir çünkü.
    -5 ... karantina embryo
  9. 9.
    Bu sırada hangi maddenin etkisindeyse kendisinin önce bunu açıklanmasıyla konuya daha fazla hakim olunacağını belirtmek isterim.
    ... yaninageldimcorabinideldim
  10. 10.
    islam peygamberini savunmak için atatürk ü ortaya atmak nasıl bir ruh hastalığıdır ya?

hz. muhammed atatürk'ün eşiti midir? bir yanda islam'ın elçisi, diğer yanda bir asker ve siyasetçi.

sorsan bunlar "muhafazakar". kodumun çomarı.

bu arada zsa zsa gabor un söylemi şu:

"atatürk ile beraberliğimin bundan sonrasını ilk defa açıklıyorum. Dans eden dansözlerin odadan çıkmalarını istedi. ikimiz baş başa kalmıştık. Henüz 15 yaşındaydım. Çocuk denecek kadar genç sayılırdım. Atatürk 56 yaşında olgun bir erkekti. Buna rağmen ürküntü duymuyordum."

zsa zsa gabor'un doğum tarihi 1917. atatürk ün ise 1881. iddiasına göre atatürk 56 yaşındayken birlikte olmuşlar. atatürk 56 yaşındayken yıl 1937. 1917 de doğan zsa zsa gabor ise bu hesaba göre 20 yaşında.

yani ortada bir ilişki varsa, kadının iddiasına göre yaşı 15 falan değil 20. 15 yaşındaysa atatürk 56 yaşında değil 51 yaşında. ortada büyük bir hikaye uydurma var.

neyse şimdi siktir git, ahaber ini izle. bir de her entry de millete sövüyor ya kodumun düşük iqlu çomarı.

edit: bu arada zsa zsa gabor türkiye'ye geldiğinde yıl 1937. yani 20 yaşında.

http://cezmyurtsever-atat...agina-dusurulmesi-ve.html
    5 ... bugun variz yarin yokuz