bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    tadını alana kadar sorun yoktur, tad alındıktan sonra alışmış kudurmuştan beter modu devreye girer.

her şey ilk lokma da, kızlık bu yüzden önemli ama anlayana!
    2 -4 ... ille de woman olsun
  2. 2.
    burada bacısının tecrübelerini bizimle paylaşma nezaketinde bulunanları göstermiş önermedir.
    17 -7 ... useless
  3. 2.
    (bkz: çözüm süreci)
    4 ... entrysiyle costuran yazar
  4. 3.
    (bkz: biri siksin la şunu)
    7 ... hannibal rising
  5. 4.
    çıplak fotoğraflarını eski sevgilisine atma..

kızlar sevişin sevişmeyin demiyorum ama sakın açık saçık fotoğraflarınızı eski sevgilinize atmayın. o fotoğraflar yayılıyor sonra ananız babanız öğreniyor. millet arkanızdan orospu diyor afedersiniz. yazık etmeyin hayatınıza.

not: eski sınıf arkadaşımın başına gelmiştir.
    5 -1 ... hi im from trakya
  6. 5.
    bekaretin bozulmasi bahanedir zihniyeti orospuysa zincire vursan durmaz.
    bi kiz taniyorum 21 yasinda bi salaklik etmis evlenecez diye bu halti yemis.simdi 25 yasinda onun arkadas cevresinden duydugum ve bugune kadar gordugum kadariyla bu hatasinin farkina varmis elimi tutacak adam ancak kocam olur modunda takiliyo.
    bir baska kiz taniyorum antepli tutucu bir aileden gelen kapali. suphesiz bekareti saglam ama kendisini kac kez kac farkli kisiyle yiyisirken mustehcan sakalar yaparken yakaladim allah bilir.
    evet namus 2 bacak arasinda ibaret degil zihniyet onemlidir. bugun ahlak ve namus konusunda geldigimiz nokta ortada gem zihni hem bekareti saglam arayan daha cok arar aci ama gercek. bi hata yapar bunu anlar ve pisman olup kendine ceki duzen verir zihniyeti duzgundur kabul ederim. ha icimde burukluk olur o ayri ama en azindan evden ayrilirken gozum arkada kalmaz.
    13 -1 ... annesininminikkusu
  7. 6.
    öyle bir süreç yoktur.bekareti bozulmasa da orospuluk varsa içinde anal,oral takılır her türlü.
    5 ... imacivilengineer
  8. 7.
    bekaretini bozduğu kızı almayan erkeğin şerefsizleşme sürecinden uzundur. hala bekaret ve namus aynı şey sanıyorlar şaşıyoruz sözlük.
    4 -1 ... tavuklaribisirmisem
  9. 8.
    bir kadın nasıl değersizleştirilir konulu entryleri okuduğumuz başlık. bekaret bu kadar önemli ve kutsalsa alnının ortasına hymen diktir.
    (bkz: anana boşalan babanı sikiyim)
    3 ... asal acilar
  10. 9.
    açıkçası bunu söyleyen insanların etrafta seks diye bağırarak dolaştığına adım gibi eminim. bir kadının da tıpkı erkekler gibi cinsel ihtiyacı olduğunun da farkında değildir. kendileri her gün düzenli mastürbasyon yapmaktadırlar. büyük ihtimalle sadece önünü göremeyecek kadar içmiş bir kadınla birlikte olabilmiştirler. ertesi sabah uyandıklarında kadının gitmiş olduğunu görüp sağlam egolarının sarsılma sürecine girerler.
    4 -1 ... supersonictrip