bugün

(bkz: bekareti bozulan kızın orospulaşma süreci) kardeşlerim ben erkeğim, kızlara ilgi duyduğum çok sóylenemez, nedir sizin şu kızlardan istediğiniz,neden rahat bırakmıyorsunuz,sizi göt edip vermedilermi,siktir mi çektiler ha,size ne kadar hödük olduğunuzumu haykırdılar, ne yani nedir bu dert,erkek yapacak,aslanım benim,erkek adam,yürü be koçum, kadın insan değil ya,duyguları yok, vay pis orospu, sende erkeğin orospususun, sende bakire değilsin, organın folloş olmuş, aşağılık bir jigolosun (bkz: jigolo), sende orospusun, birde böyle düşün o zaman demeyeceğim, barzolara, insanlık öğretmek zor, sonrada türk kızları niye vermiyor, sen hödük olduğun için vermiyor ve vermeyecek,baba hödük, abi hödük, komşular hödük vs.sonuç olarak anlayacağın dille, sen daha çok 31 çekersin, medenileşemezsen.
üç, rakamla 3 tane kızla birlikte olunca kendini playpoy ve master degree seks tanrısı sanan ve abuk subuk face sayfalarında,aptal tuzaklarla dolu jigolo sitelerine para kaptırma sürecidir.
illaki bu başlıkları açan kimselerin de bir kuyruk acısı vardır. Ama yine de hem erkek hem de hanımlar için iffet ve namusun din, örf adet ve kültürümüzdeki yerinin altını çizmek isterim. Ama bu şekildeki başlıklar dedikoduculuktur. Hoş karşılamıyorum.
"sonunda biri hislerime tercuman oldu amk" dedirten başlık ve (#27294848) entry.