bugün

"bekaret beyindedir bikere taam mıaa" serzenişini diline dolamış kaşar kızdır.
vuruyordur .
vuracaktir.
vurulmuştur.
vurursa gol olur.
Vurdurmanın önemini görmüş olduk.
vurdurmuştur.
Allah belasını vermiştir.
şimdi serserilere vurdurup ilerde bi safa kendini kapaklayacak kızdır.
Bulduğu erkek evlenmeye aileye önem vermez pek amacı başkadır kızıda pek umursamaz açıkçası işi bitene kadardır herşey.

Not:biraz ağır oldu sanki
ararken vurdurmasın. aman diyeyim.zira samimiyetinden kuşku duyulur.
performansını yetersiz bulan veya benden önceki, benden daha iyimiydi sorunsalı ile baş edemeyen erkeklere dert olmuş kadındır.
bakire kızlardan daha çabuk evlenir emin olun.
Defalarca vurdurmuştur.
haykırarak vurdurmuştur.
bekarete pek de önem vermeyen kızdır.

olmazsa olmaz not: vurduruyordur.
buyursun gelsin.

not: abaza mode on!
Kadınlığı bir zardan ibaret görmeyen gerçek adamların varlığını bilen kadındır.
20 yaş üstü hiç evlenmemiş erkeklerin çoğu bakir olmadığı içindir.
Alnında godoş yazısı beliren bir erkekle acilen evlenecektir kendisi.
Vurdurtmuştur.
bekarete önem vermeyen bir başka erkek tarafından horlanmıştır, kullanılmıştır.
kız da aynı kafa yapısına sahip başka bir erkek ile intikamını almak istiyordur. *
Ah canlarım benim, bekarete önem vermeyen erkek altına yatırdığı kızları göz önünde bulundurup, benim gibi şerefsizlerde varmış, diyebilen hatalarıyla yüzleşebilen adamdır. Adamdır adam.
benn a yı b yi hallederken c de benim bacımı halleder diye düşünebilecek bir adamdır.

beyler hadi msj atın, yardırın bana. Ama üzgünüm gerçek bu.
boş yoldadır. bekaret gerçekten önemsenmiyorsa neden bununla ilgili bir kriter koyup arıyor ki. hayatı böyle bir aramadan daha değerli olan kızdır. o yüzden sevdiğini ve sevildiğini arasın. kendi sınırlarına saygı duyanı arasın. kimseye bekaret ile ilgisini, geçmişini açmak zorunda değil. birini bulduğunda kendi alanını ortaya dökmesine gerek yok. kanıtlanacak gerekli bir şey yok çünkü. önemli olan o an, o kişi, o ilişki. bundan başka türlü düşünen hayat boyu geçmişiyle kafasını yiyebilir.

ayrıca her bekarete önem vermeyen erkek yenilikçi falan demek değil. her yenilikçi erkek bekarete önem vermiyor diye bir şey de yok. her bekarete önem verilmemesini isteyen kız da cinsel deneyimi olan kız değil.

kendine değer veren kadının böyle kriterlerde dolaşacağını sanmıyorum.
Seks her canlının kendi iradesi ile isteyeceği ve bunu yaşayacağı, evrimsel olarak en çok sabit kalan, kimsenin ilk seviştiğini hayal edip durmadığı, iğrenç bireylerce vermek, vurdurmak, altına yatmak olarak tiksinç biçimde ifade edilen, iki tarafın rızası oldukça boş beleş tipleri ilgilendirmeyen eylemdir. Bekarete önem verme ve vermeme hakkı yoktur, anneleri tarafından fazlaca şımartılmış neandertal erkeklerin kendini kadın üzerinde konumlandırmak için kullandığı saçma ifadelerdir.
güncel Önemli Başlıklar