bugün

bana kafayı yedirten ve ergenlikten çıkamadan başlık açan * yazarlardır. şu sözlüğe bir gün girdiğimde sol tarafta yok efendim " 2 haftalık sevgilisiyle cinsel ilişkiye giren kız " yok efendim "bekaret önemli değil diyen kız" yok efendim "veren kız" görmeyeyim. yeter çıkın şu üniversitede kızlar veriyormuş zihniyetinden. bir erkek olarak şu boş muhabbetlerinizden utanıyorum. rahat bırakın şu kızları kimle ne yapıyolarsa yapsınlar. zenginin parası züürdün çenesini yorarmış efendim. oturun futbol konuşun, "şu karının memelere bak" deyin. ama buraya gelip baslık açmayın kardeşim. neyi empoze etme çabasındasınız? neyin peşindesiniz azizim?
ulu sözlükte bol miktarda bulunan sözlük yazarlarıdır. "işiniz, gücünüz mü yok arkadaşım?" diye sorulasıdır.
(bkz: genç bekaretini kaybetmişler rahatsız)
ilgi toplamaya çalışırken takıntılarını su yüzüne çıkaran insanlardır. normale dönmelerini dileriz.
uludağın formatını batırmaya çalışan yazarlardır. ergendirler kendileri. cinsel dürtülerini bu şekilde tatmin eden insancıklardır.
kızların numarasını isteyip, verirse tanrıça vermezse kaşar diye nitelendiren, daha sonra kendisiyle sevişince kaşar sevişmezse tanrıça yapan, mantık hatalarıyla dolu beyinlerin işidir bunlar.

(bkz: oyunlara gelme yeğen)
fazlasıyla sıkmış başlıkları açan yazarlar.anneniz,ablanız,sevgiliniz yok mu diye sormak istiyorum kendilerine.
cinselliği kafalarında fazla büyüten sözlük yazarlarıdır. oğlum çıkartın beyninizi boxerlarınızdan göreceksiniz hayat öyle daha güzel.
(bkz: dervişin fikri ne ise zikri de odur) misali kafayı sadece o tür konulara harcayan sözlük yazarlarıdır.
(#10364985) gibi entryleriyle insanı çileden çıkartan yazarlardır.
(bkz: bluvelve)
Gece süpersonik rüyalar görüp sabah uyandıklarında kendilerinden tiksinmeyen , ama onun bunun bekaretiyle bakirliğiyle muhattab olmaya çalışıp onlardan tiksinmeyi kendisine verilen izin sanan bir takım yazarcıklardır.
Sahi o rüyalardan sonra nasıl oluyorda bakir kalabiliyorsunuz?Boşuna dememişler ;
(bkz: Beyin bedava)