1. 1.
    yaşadığımız çağa ayak uyduramamış ve çağın gerisinde kalmış yobaz köylü çomarlardır. hangi çağda yaşıyoruz efendim bekaret dediğin nedir.?namus küçücük bir zar parçasına indirgenebilir mi:? tabi ki indirgenemez ama namusu bir zar parçasına indirgeyen insanların modern laik çağdaş atatürk türkiye sinde yaşıyor ve nefes alıyor olması ülkemizin muasır medeniyetlere ulaşmasına çok büyük bir engeldir.

bekarete önem veren yobazların çoğu köylü kökenlidir, büyük şehirlerde yaşayanları da kısa bir süre önce köyden şehre göç etmiştir.

bu ülkeyi tam anlamıyla çağdaş, medeni, laik bir ülke olarak görmek istiyorsak bu yobaz koylu zihniyetinden kurtulmalıyız.
    3 -9 ... 25 eylul 2017
  2. 2.
    Önemli değilse gel, ne olursan ol gel.
    ... saveas
  3. 3.
    Beklenen yazarlardan tepki görmüş çomardır. Bağnaz ve yobazdır. Milletin karısına kızına laf eder kendine gelince burnundan kıl aldırmaz.
    -1 ... selahattin demirtas
  4. 4.
    yine aşağılanan anadolu çomarına güzel bir örnek.
    bir azalmadınız gittiniz bu vatanın gerçek sahipleri anadolu çomarlarıdır.
    ne mutlu anadolunun bağrından kopup gelen vatan evlatlarına ne mutlu anadolu çomarı olana.
    gurur duyuyoruz biz siz ne kadar aşağılarsanız aşağılayın umrumuzda değil vesselam.
    2 ... pislik yazar
  5. 5.
    çocuğunun çıkacağı deliğe başkalarının bağırarak boşalmasını dert etmeyen ve sevgilisi dart tahtası gibi delik deşik olmuş yazar beyanı.

köylü yobaz > at koşturulacak meshep
    8 -1 ... riariahungaria
  6. 6.
    bana 10 kişi çaktı demenin bir başka yolu.
    Geçmiş olsun güzel mazeret.
    4 ... kendinden utanan adam
  7. 7.
    bekarete önem vermeyenlerin anneleri genelde şöyle yollara düşerler; http://galeri2.uludagsozl...lirim-dogurmam_288769.jpg sonrada orospu olmayana yobaz derler. yada orospuya orospu diyene yobaz derler. ben orospuyum diyene orospu diyene de yobaz derler çünkü literatürleri bununla sınırlıdır.
    5 -2 ... alpersef
  8. 8.
    yanlış bilinen kişidir.

o "yobaz, köylü ve çomar" diyerek aşağıladığın kişi sadece kendi alacağı kızın bekaretine önem verir.

yoksa gerisi pek sikinde değildir.

inanmıyorsan gönder karını kızını, bak bakalım bekaret mekaret dinliyor mu?

P. S. oldu mu şimdi?
    (bkz: şlak)
    4 -3 ... nicki uzun
  9. 9.
    önceden ben de bekarete önem vermeyen sığ bir tiptim fakat sonra kazın ayağının düşündüğüm gibi olmadığını farkettim. Şu an serserilerin yanında takılan o hisli,duygusal beni beğenmeyen kızlar (beni de beğenen vardı tabi (bkz: her malın bir alıcısı vardır) ) daha sonra bu serseri takımının bir geleceği olmadığını görünce veya fark edince bu defa da bebek pusetini ittirecek, kendisine değer verecek birine kapağı atmaya çalışırlar (genelde de başarılı olurlar) ama reddedildikleri zaman buraya gelir türk erkekleri çok rererö derler.

not: iş bu giride sürekli birilerinin kucağında olan kızlar söz konusudur, karşılıklı derin duygular besleyip bunun sonucunda ilişkide bulunmuş hanım hanımcık kızlarımıza kasıt yoktur.

edit: imla.
    4 ... aydan gelen adam
  10. 10.
    yine bir godoş beyanı yine aynı kişi. şaşırdık mı? tabi ki de hayır.
    3 ... yirtik dondan cikan yazzar