bugün

Bugün uni. muhabbeti geçte anasını satayım ne çok takıntılı insanlar varmış verdikleri benzetmeleri görseniz yemin ediyorum oturup ağlarsınız gülmekten bide yurt dışında özel bir uni. okuyoruz bu arada bu takıntılı arkadaşlar haftanın 3 gecesi diskolara gidip karı-kız ayarlıyorlar ama kendi evlenecekleri kişiyi bakire istiyorlar.Benim anlayamadığım ruhu .rospu olduktan sonra bedeni bakire olsa ne yazar.
adama cinayet işletir.
Anal ve oral seks yapmış kadını rahatlıkla bağrına basabileceğini kabul eden tiptir takıntıdır bakire istemesi belki zevkinden veya dinindendir ancak bakire değil diyede kapının önüne koymak veya ağır şeyler yapmak psikolojik sorundur.

(bkz: delik kadın ne demek la polo şeker mi bu)
(bkz: bakire olan herkesi anal seks yapmış sanan mal)
(bkz: kızın 27 sine kadar seks yapmadığını sanan saf)
Bizim toplumumuz için konuşayım çünkü bugün özellikle avrupa ülkelerinde ve Amerika'nın diğer bölgelerinde 18 veya 19 yaşına gelmişseniz ve halen bakireyseniz sizde bir anormallik var diye bakıyorlar. Daha geleneksel olan insanlarda temizlik, namusluluk, safiyet, haysiyet gibi kavramları temsil eden bir şey olduğu için erkekler buna önem veriyor. Erkekler alacağı kadının O özelliklerinin bir simgesi olması açısından bakire olmasına çok önem veriyor. Sosyal ve Sosyokültürel seviye yükseldikçe bekarete verilen önem azalıyor hatta kayboluyor.
(bkz: takmayacaksin tak acacaksin)
zannediyorlar ki, avrupa ve amerika da insanlar namussuz. insanlar küçük yaşta herkesle özel yaşamını paylaşan bir kevaşe. kimse amerika'nın bir çok eyaletinin çok daha tutucu ve dindar olduğunu yazmıyor nedense. sanki herkes newyork ta, herkes los angeles ta dolaşmışta, dacota veya utah tan haberleri yok.
çoğu yerde, kadınların sorumlu tutulduğu bir konu bu. zaten kadın olarak yaşamak zor, birde devamlı erkeklerin bu taciz dolu seviyesiz tartışmaları var. bırakın bunu tarafaları konuşsun konuşulması gerekiyorsa.
herkesin özel hayatı kendini bağlar. kimisi bunu dilediğince paylaşmak ister, kimisi aynı hayatı paylaşmak istediği ile yaşamak ister.
bu kişinin kendi özgür iradesi ile karar verebileceği bir konudur.
namus kavramı kafanızda oluşur. siz zihniyeti bozuk bir insanı kapalı bir alana kitleseniz dahi o aklındaki namussuzluktan vazgeçmeyecektir. aşık olduğu için özelini paylaşan bir hanımınsa namussuz olduğu söylemek günah işlemekten farksızdır.
bence her erkekte olması gereken takıntıdır. bekaret kadının namusudur.
aylık 800 lira gelirle, mini cooper hayali kurmak gibidir. çok çalışılırsa gerçekleşir ama her zaman istenilir.

edit : yazar burada bu takıntının gayet normal olduğunu zira insanların isteklerine ket vurulamayacağını demek istiyor. anlamayanlar için 10 adımda 11 adım kitabını da tavsiye ediyor.
yurdum insanı için ekmek gibi, su gibi olandır. peki nerde arıyoruz bu bekareti ?

2 bacak arasında mı, kafada mı ?

(bkz: olaylar olaylar)
bekareti korumak gerçekten çok önemli bir meseledir. her şeyden önemlisi böyle istemek en demokratik ve düşünsel hakkınızdır. ancak, örf, adetler ve din namusu sadece bir cinsiyete indirgemez. iffetin kadını erkeği yoktur. çatır çatır ziküşen ve her fırsatta ortamdan kadın ayıklayıp zükmeye çalışan bir erkeğin tabi ki bakire kız isteme lüksü yok. sen o bakire kız isteyen parlak zekalı yazar ve ya çaylak arkadaşım, o her gün sığdırmak için saatlerini harcadığın, mesai sarf ettiğin kızlar da bakire doğdu. gelip uzaylılar bozmadı onu. o ne kadar günahkar sa sen de o kadar günahkarsın. o ne kadar namussuz sa sende o kadar namussuzsun. burada yazan kaç erkek bakir ? cinsel skorlarımızı sorsa birisi ağzımızı ellili rakamlardan aşağı açmayız. bu hızla bekaret tüketmeye devam edersek yakında bakire birini bulamayıp, dötümüze kızlık zarı taktırıp kendi dötümüzle evlenip onu zikücez. bırakın bekareti kız ve ya erkek bakirler tartışsın. bu tartışma, anlı secde görmemiş kart ateistlerin tv programlarında namaz kaç rekat olmalı ve ya türkçe namaz kılınmalı diye ahkam kesmelerine benzemiş. amık bir durum yani.
Bir kizin kendisinde olan takintisi, evlenmeden once cinsel iliskiye girmeyi reddetmesi kabul edilir. Terbiyeli, seviyeli ve ahlakli bir adamin karisinda bekarete onem vermesi, takintilarinin olmasi da normal.

Ama am pesinde kosan, kerhanelerdeki hatunlara paralar sacan cibiliyetsiz abazanin bekaret takintisi olamaz. Bir oturup sen bakire kadin hakettin mi onu dusun.

Dipnot: aha simdi tum amsalaklar eksiliycek beni, olsun yinede en azindan bir tane abazaya "olum ben napiyorum" dedirtsem iyidir toplum icin.
bu olay, liberya'da savaşa girmeden önce masum çocukların kanını içip kalbini yiyen adamlarınkinden farksız ilkellikte bir olay.

bakire olmayan kızla evlenmem diyen adam net, tartışmasız, o.ospu çocuğudur.
bereket tanrısı

serbest çağrışım olayı.
mantıklı takıntıdır.

mantıklı olan hiçbir erkek ağzına gözüne götüne göbeğine attırılmış, litrelerce sperm içmiş, bukkake sırasında saçına gelen dölü banyoda temizlemeye çalışırken eli yapış yapış olmuş, golden shower fantezisinde ağzına yüzüne işenmiş, saçını toplatarak onlarca erkeğe sakso çekmiş, hot lunch fantezisinde göğüsüne sıçılmış, donkey punch için sevgilisine yalvarmış, onlarca erkek tarafından yatakta inletilmiş, onlarca taşak yalamış, defalarca rimjob fantezinde erkeklerin göt deliğini yalamış, içine bilmem kaç litre boşalınmış bir hatunla evlenmek istemez.

siz devam edin bekaret cehalettir diye böğürmeye. yürüyen std kavanozlarıyla başarılar ehehehemdmcködjdkcsoeöeks.
Sen ağzına yüzüne elin herifinin spermleri ve sıvıları bulaşmış.örg görg ettirilmiş.double penetrationlar yapmış.zencileri tatmış şaplak delisi olmuş bir kadınla evlenirmisin kardeşim.(kendi düşünce yapımdan bakıyorum herkesin doğrusu farklıdır tabi) kendi onurumu hiçe saysam gelecek çocuklarımın ki nolucak.başka adamların degdiği mahremden hayır gelmez senin bebene.
Edit: bir de tatmin edebileceğini nerden biliyorsun ilki sen ol kafan rahat olsun.
kardeş iyide anlatılanlar bekaret bozulmadanda yapılır bunlar. aman su kısır döngü başlıga da yazdırdınız ya beni bişey demiyorum.
amk nası bi hayat yasıyosun sen bunların hepsini sırayla nası yazabildin. igrenc herif
arap ve turk ekekleri disinda dunyanin hicbir yerinde olmayan takintidir...
Başkasının yaladığı prestige sigarayı içemiyorsanız, olması doğal takıntıdır. Kutusu açılmış ev eşyası almıyorsanız, olması doğal takıntıdır. tabi alenen sigaranın ambalajı açılmamış herhangi kutuya arkadan darbe de almamış olması da şart.

Varsa asiti kaçmış kola iteklemeyin efenim. Dökün.
amına kodumun milleti hepten beynini yedi, hatta sanırım son bir lokma kaldı..

abi harbiden yeter lan ulan ben buraya sözlük diye kaydolmuştum..

farklılık, değişik insanlar, türlü türlü dünyalar için..

esenyurta, bağcılara gider cafelerde gençlerle muhabbet ederdim aynı sonuca ulaşırdım lan..

lan yeter sikicem eşiktekinizi, beşiktekinizi vesaire..

öhöm neyse.. belki sokmalı çıkarmalı yazınca sizler için daha anlamlı olur diye düşündüm de yazdım..
başlığı bereket tanrısı olarak okumak ve cabası.
Tabi takıntılı olunacak.ben yapmiyorsam karşı tarafta yapmayacak. bu kadar net.
Anası babasına dul gelenler de zerre kadar olmayan takıntıdır.

Kafa basmıyor ki bir kız bekaretini kime verir? Bir kız sırf cinsellik yaşamak için bir erkeğe bekaretini verir mi?

Bekaretini bile verecek kadar bir kızı bir erkeğe bağlayan, gözünü karartan nedir?

Şayet bu hal "kızın aşık olması" ise bakire olmayan bir kız size aşık olur mu?

Aşkı, cinselliği başkasında tatmış bir kıza sizden öncesini unutturabilir misiniz?

Neden sizden öncesine en değerli varlığını bile vermekten çekinmeyen birisi sizinle siktiri boktan bir meseleden ayrılır? Sizinle değil de yaşam kalitenizle evlenir?

Günümüzde yapılan her iki evlilikten birisinin güme gitmesinin nedeni nedir?

Yâ, işte zina bu nedenlerden dolayı haram.