1. 1.
  bunların çoğu zaten bakir olmayan kızlarla evlenir. ama toplum baskısı yüzünden bekaret matah bi şeymiş gibi rol keserler. bekaret denilen şey bozulmuş bozulmamış. neapayım? hayır yani ben sevip evlenmişsem geçmişinde ne olmuş olmamış. banane yani. burada tek sıkıntı bu tarz konuları üzerinde taşıyıp bunlardan sıyrılmakta zorlanan biri ile evlenmek olabilir. yoksa insandır. bu tarz bir deneyimi yaşamış olması bana onu yargılama hakkı vermez. bu durum hata olarak da yorumlanamaz. zaten artık benim. ve ben ne istersem o olacağına göre. diğerleri ne düşünmüş umrumda olmaz. yeri gelirse de susturmasını bilirim.
  5 -11 ... symphonies
 2. 2.
  (bkz: vurdurup vurdurup namus bacak arasında değil demek)
  7 -7 ... leyte
 3. 3.
  kendisi bakir değilse böyle takıntı olmasın.
  3 ... selia
 4. 4.
  uzanamadığı ciğere mundar diyen. karı bulsa nefessiz becerecek yazarların hezeyanı. bunlar masturbasyondan nasır tutmuş elleriyle yazan zavallı abazan güruhu olduğundan. hasbelkader kendilerine ilk göz kırpan kadına kul köle olmaktan da geri durmayacak tiplerdir. erkeklerin çoğu şunu bilir. kızlar için erkek bulmak kolaydır. ama erkekler için kız bulmak çok zor ve iddia gerektiren bir durumdur. tabii bu kişiye ve görünüme göre filan değişse de ana çerçeve böyledir. nihayetinde toplum baskılarıyla dolu cinsel açlığın afrikası bir ülkede yaşıyoruz. söylenildiği üzere kadınlar meraktan erkekler de sıkıntıdan bir süre sonra mecburen evleniyorlar. ama ne yazık ki cinsel tatmin duygularına esir düşen çoğu alelacele evlilik, sonucundaki durum anlaşılınca hüsrana uğruyor. bu sebeple ülkedeki boşanma sayısı astronomik derecede artmış durumda. bunun sebebi abazan erkeklerin çokluğu ve cinselliğe yüklenen aşırı anlamdan kaynaklanıyor. nihayetinde bir noktadan sonra kişiler yalnızca çiftleşme uğruna her şeyi yapabilecek primatlara dönüşebiliyorlar.
  https://www.youtube.com/watch?v=gUjVa2myX8I+

  edit: eski aşırı takıntılı bir yazar.*
  6 -3 ... symphonies
 5. 5.
  ikiyüzlüdürler. Bunlar hobi olarak porno izleyen, sürekli karıya kıza laf atan, beyni başka türlü bir konuya çalışmayan sığ insanlardır. Hiç mi işiniz gücünüz olmaz? Hayatınız bundan mı ibaret? Gerçekten oturup bir konuda sohbet edebilecek kapasiteleri yoktur. insanın kendini yetiştirememesi kadar acı bir şey yok. Gerçekten sefilsiniz.

  Edit: @4 gibi düşünenler harici.
  8 -1 ... perinin2
 6. 6.
  muhafazakarları hayatta tutan tek şey o zar, elinde almayın. sonra etrafa saldırırlar. hatta islamı bile o ayakta tutuyor çünkü bunun üzerinden gerek dış medyada gerek iç medyada aşırı propaganda yürütüyorlar. başka bir savunmaları kalmadı çünkü.
  1 -1 ... crux ansata
 7. 7.
  dalya rock yazar Gibi yazar.
  Çok takıntılıyım bu konuda.
  Tanıştığım kızların bakire olmaları bana çok itici geliyor.
  Patlak olsalar daha samimi olabilecekken ne gerek var ki bakire bir bayan arkadaşa.
  -1 ... dalya rock yazar