bugün

evet kimi erkekler aşık oldukları kızın bekaretini bozmaktan korkarlar, sebebi başıma kalır değildir.
dünyanın her türlü halini düşünüp, başına bi iş gelirse ben onunla evlenemezsem benim yüzümden ilerde sorun yaşamasın der. peki var mıdır hala böyle düşünen, kalmış mıdır?
iyimser bakmaya çalışalım lütfen...
(bkz: secret)
arada da olsa karşı tarafıda düşünebilen erkek.
normal olan, olması gereken erkektir.
18 yaşından küçükse kız korkmakta gayet haklı olan kişidir. (bkz: tck)
genelde amerikan dizilerinde veya filmlerinde olan durumdur. nedense amerikalılar bu konuda pek bi hassas gibi. hiç biri bekaret bozmak istemiyor gibi.
ulan iyi de kızlar kendilerimi bozuyorlar bekareti o zaman. neyse mevzu uzun, bu başlık bunu kaldırmaz.*
korkaktir, korkak.
+abi, bu bekaret bozulunca koku yapıyormuş, küfleniyormuş. korkuyorum bozmaktan, tikkatli olmak lazım, serinde tutmak lazım...

-haklısın abi.

(bkz: bekaret bozmak) *
herkes kendince yazmış. ben de yazayım: zinadan korkuyordur. şaşırma allah var !
sonrasını düşünen oldukça akılcı erkektir.

yadırganmamalıdır. hem kızı hem kendisini düşünüyor olabilir.
iki seçenek için;
(bkz: kızın hayalleri ile oynamamak)
(bkz: kızın başına kalacağından korkmak)
kan tutuyordur kendisini.
muhtemelen bekaretini bozmaktan korktugu kizla ciddi bir iliskisi olmayan erkektir, ciddi olsa niye bozmasindir.
(bkz: sonunu düşünen kahraman olamaz)*
(bkz: insan)
(bkz: namussuz namuslu)
başına bir şey gelmesinden ** dolayı korkuyorsa bi zikime yaramayan, süt çocuğudur. bu, kavgada da adamı yarı yolda bırakır.

he, bekaret bir kız için her şeyden önemlidir bir zevk uğruna bok etmeyelim diyorsa eyvallah tır...
kız : yaa benimle bugün sevişirmisin ?
erkek: olur ama fazla ileri gitmek yok
kız: neden?
erkek: sonra bekaret bozulur başıma kalırsın.
en asil duygunun insanıdır...

edit: kızın rızası varsa ve bunu istekli yapıyorsa kimse karışamaz tabi...
kız üzerime kalırsa diye korkan erkek tipidir.