bugün

"bekaret çok mu önemli yaaa" diyenlerin yüzüne tokat gibi çarpan bir gerçek.

ben hiç bakire olup bekaret çok da önemli değil diyen kız görmedim.
netekim bu avuntudur çünkü.
tam bir geri zekalı beyanı.
bir gerçek. yoksa evde kalır kimse almaz patlak karıyı.
güvendiği tek şey amcıgıysa oyledır.
ancak vasıfısz bir hanzonun kendisini eş olarak almasını öngören bir kadın için geçerlidir.
Sadece fizyolojik bir durumun namusla eşdeğer tutulmaya çalışılmasından kaynaklı zavallı bir düşüncedir.
bozukları rahatsız eden gerçeklerin başında gelen durum.
görsel
1200’lü yıllara ait düşünce.

sonraki yıllarda kadınların da insan olduğu, duyguları olduğu hatta inanmazsınız hakları olduğu kanıtlandı, kabul gördü.

yani kadınların meta olarak görüldüğü zamanlar antik zamanlar diye adlandırılıyor artık.

sorun şu: 2020’de hala bunu savunan antik insanların olması. tarihi eser niteliğindeler valla.
yahu arkadaş insan cinselliğin sadece eşiyle arasında özel bir şey olmasını isteyebilir.
hayatını da buna göre yaşamışsa ne sıkıntı var?

hayır anlamıyorum.
bir de böyle düşünenler suçlanır hale gelmiş.
tabiki bekaret en önemli şey değildir.
ancak önemsiz demek de büyük hatadır.

bir kadın, böylesine kült tabuların varolduğu bir toplumda, beraber olduğu insanı çok sevmiştir.
ilkinden bahsediyorum. ve unutmasının da mümkün olduğunu düşünmüyorum.
ben sevişirken neden başkasının gölgesi araya girsin ki?
Önce kadın kendine değer verecek ki değer verdiği ölçüde kendini korusun.

insanlar kendilerine değer vermeyip kullandırıyor. Sonra da bir köşeye atılıyorlar değer bekledikleri nazarlardan. Yahu kızım sen kendine değer vermemişsin ki başkasından değer göresin. Allah zinayı yasaklamış. Hatta "Zinaya yaklaşmayın" buyurmuş. Esas özgürlük budur, gelecekteki eşe sadakat de budur. Biriyle beraber oldun hamile kaldın diyelim, onunla evlenmek mecburiyetinde hissetmeyecek misin kendini? Hamile kalmasan bile bu mecburiyette hissedeceksin zira gerçek eşinle evlendiğin zaman yapmak durumunda kalacağın açıklama seni terletecek, düğün gecesinden çekindirtecek. Belki de ne yüzle bakarım eşime, aileme diyeceksin. Bu hem mental hem fiziksel esaret demek. Hadi diyelim ki dinden bihabersin ya da müslüman değilsin. Yahu bilim adamları söylüyor, doğan çocuğun genleri kadının daha önce birliktelik yaşadığı erkeklerden izler taşır diye. Bunu nasıl yüreğin kaldıracak?

Sen altınlarını mücevher kutusunda saklarsın değil mi, ortalığa saçmazsın çalınmaması için. işte senin bedenin tam olarak o kıymet verdiğin mücevherlerin. ister ortalığa saç, gelen alsın giden alsın. istersen de sakla onları, en sevdiğine, kıymetlin olan eşine sun. Tercih senin.
Şu "ama siz de anal oral yapmış hedehödö" diyen sığırlara ithafen;

Onları yapan da sizsiniz kaşar bacım.
Degildir,baska sözüm yok.
bekaret kadar başınıza taş düşsün. bekaret beyindedir.
bekaret bir kadının sahip olduğu en gereksiz şeydir...kadınlardan çok erkeklerin derdi olmuştur nedense!?
bu saçma sebep yüzünden öldürülen mi istersin, dayak manyağı olan mı ararsın ya da bekaret takıntısı olan mikro penisli erken boşalma sorunu olan erkekler tarafından asla tatmin edilmeden yaşadıkları sikko seks hayatına karşılık doğurdukları 4-5 velede bakıcılık yapmak zorunda olmalarını mı sayarsın...ne dersen de...bekaret kadının sahip olduğu ama tasası erkeği geren, gereksiz sikko bir durumdur...
Ben damadın yerinde olsam gerdek sabahı gelin bir yerlerini kesmiş mi kontrol ederdim.
Sadece bir fikir.
Doğrudur. Yukarıda bir arkadaş belirtmiş, ileride doğacak olan çocuğun genleri geçmişte birlikte olduğunuz heriflerden izler taşır diye. Namussuzluğa, şerefsizliğe "özgürlük, hak, hukuk" diye kılıf bulmuşlar dillerinden düşmüyor.

Her şeyin iyi gittiğini zannettiğiniz bir gecede, tüm nöbetçi eczanelerin kapalı olması dileğiyle. Sie.
umarım bakire ve karakteri bozuk bir hatuna denk gelir bunu diyen.
Ahmak çocukları olduğunda kadında zeka önemlidir diyecek cahil beyanı.

Bir kadının sahip olması gereken en önemli şeyler, zeka, ahlak, beceri, çalışkanlık vsdir.
Aynı şeyler erkekler için de geçerli.

Kadının bacaklarını rahat bırakın len. Edepsiz olan asıl sizsiniz görmüyor musunuz? Hıyarlar.
Kesinlikle doğrudur kim ne derse desin. Bekaret bacak arası değildir doğru ama iradesine nefsine sahip çıkamayan kendisini dizginleyemeyen o yüzden her sevgilisine veren kız ideal bir sevgili değildir. Bir kadın bekaret önemsizdir önemli olan karakterdir demeye başlamışsa çoktan bekareti vermiştir birine anca bahane olur gerisi. Zaten karakteri olsa kendini beş para etmeyen kişilerin altına yatmazdı zevki için.
görsel
Şimdi, "her haltı ye sonra bakire istiyorum" de diyenler olmuş. O haltı yiyenlerin zaten bulacağı kişi temiz olmaz merak etmeyin. Üstteki bir arkadaşın dediği gibi tencere kapağını bulur. eşinin geçmişi senin için önemliyse başkasının geleceğine dokunmayacaksın ki bu erkek ve kadın için de geçerli. ilişki denilen şey iki kişi arasında olur.

Ben çok şükür kendimi dizginledim, o tür şeyler yapmadım ve eşimin de yapmamış olmasını istemem en doğal hakkımdır ki düşüncelerimiz uyuşuyor demektir. zaten onla bunla düşüp kalkanlar erkek veya kadın farketmeksizin evlendikten sonra da aynı şeye devam ederler gibi geliyor. çünkü huylu huyundan vazgeçmez. Sonuç: mutsuz bir evlilik ardından boşanma.

Sadece bir insana ait olmayı başaramayacaksanız ilişkiye başlamayın. ne kendinizi yakın ne de karşınızdakini.
en önemli şey değildir ama çok önemli bir şeydir.

bekaret beyinde falan değildir. zira kızlık zarında da değildir. anal oral her şeyi yapmış biri vajinası olduğu gibi duruyor diye bakire olmaz. ayrıca bekaret erkek için de söz konusudur ve erkeğin bekareti de önemlidir.

bu işin normali evlendikten sonra ömürlük eşle cinsellik yaşamaktır. kendini eşine saklamış biri elbette bekarete önem verecektir. bekarete önem vermek de geri kafalılık değildir.

feminist zırvalarınızı alın ve siktirin gidin.