bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
 1. 1.
  Var böyle tipler. Genel de kullandıkları argümanlar bellidir. Erkektir yapar zihniyetini her tartışmada ortaya atarlar yada cinsellik ihtiyaçtır derler yada bak çok güzel sende gelsene(sevdiğinle birlikte olmak çok güzel geyiğinden giderler.) .

  Peki bu tipler gerçekten bu kadar masum mu ? Bence her bekaretini/bakirliğini kaybetmemiş kişinin düşünmesi gereken şey bu.

  GEnel de bu tipler bir kaç kolay ayrılıyor.

  1.Bekaretini kaybetmiş kadın:Bu tayfa yıllarca değer verdiği ve kendisi için önemli olan bir şeyi kaybettikleri için kendilerini avutma yoluna gidiyorlar. Hani bekaret zaten önemsizdi muhabbetini yapıyorlar. Bu kişiyi aynı sınavda arkadaşıda düşük alınca sevinen insanlar gibi düşünebilirsin. Aslında yapmaya çalıştıkları tam olarak bu.

  2.Her önüne gelenle yatan berkecan: Bu arkadaşlarda her önüne gelenle yattıkları için , cinselliği ihtiyaç olarak görürler. Kafalarında normalleştirmiştirler bu bekareti kaybetmeyi yada önemsiz olduğunu. BU tiplerin argümanları da , "cinsellik ihtiyaç abiii" , "bekaret akıldadır abiii" oluyor genelde. Ha , hani beni seviyorsan benle birlikte ol diye duygusal manipülasyon yapan tayfada bunlar.

  3.Modern/çağdaş görünmeye çalışan tip: Bunların kadını da erkeğide aynı. Açıkcası tüm argümanları kullanırlar. Genellikle kadın tipi , bekaretini kaybetmiş kadın ile birleşir ve saldırır. Sizi yobazlık , gericilikle suçlar. Erkek tipi de berkecan değilse , berkecan olmaya çalışan tipler oluyor. Böyle düşüyorcu tayfa. Hani ortamlarda bu tiplerle takılıp , istediğine daha kolay ulaşıyor.

  Bu arkadaşları da , medeniyet açmaksa bedeni , desene hayvanlar bizden daha medeni diye uğurluyoruz.

  Bide bu 3.tipten üreyen 4.tip var : Adam aç , aç. Cinselliğe ulaşması lazım , ne yapıcak ? BEkaret önemli değil diyip ortamlardan kız kaldırmaya çalışıcak. işte bu tip te meriç mi dersin ne dersen de , o kafada.

  Sonuç olarak: Argümanları ne olursa olsun , bekaret önemlidir. DÜşünsene bekaretini kaybetmiş kişinin halini , evleniyorsun , düğün dernek oluyor , daha önce birlikte olmadıysa çocuk yada kıza sormadıysa , ilk gece tam bir hüsran. Daha ilk geceden yüzü asılıyor. Böyle bir evlilik mi istenen ?

  yada tam tersi , önüne gelenle yatmış , kız bakire. ilk gece eskileri hatırlayıp yüzü asılıyor. Bu mu yani olay.

  Ek olarak hiç inanç konusuna girmedim farkındaysanız çünkü bu olay her inançtan insanı kapsıyor.
  O sebeple iyi düşünmek lazım yapılan seçimleri çünkü normal zamanda yaptığınız seçimler asıl sizi siz yapan şeyler.
  3 -1 ... nowsonlyks
 2. 2.
  bekaret akıldadır...nedense bakire/ bakir olmayı tercih edenler ile bu olguyu umursamayanlar hep sürtüşmekte ve birbirlerine kendi düşüncesini kabul ettirme çabasındadır.
  bekarete değer veren kişilere saygım var, bekareti takmayan kişilere de saygım var. aklında sürekli bekaret ile ilgili sorular olan ve cinselliği merak ettiği halde çeşitli inanışlarından dolayı cinsel hayatını eşine saklayan kişiler, cinsel hayatını pervasızca yaşayanlara sürekli saldırı halindeler.
  bekaret, basit bir zardan ibaret değildir, öyle olsaydı erkeğin bekaretinin kıstası ne olacaktı?
  bekaret, başka bir insanla cinsel ilişki yaşama durumudur. bu ilişkinin illa da vajinal olması şart değildir. her türlü cinsel birlikteliği yaşayan erkek ya da kadın artık kendine bakire/bakir demesin.
  oral, anal, hand, foot ne varsa yapıcan, sırf vajinal yapmadın diye sana bakire diyemem. senin gördüğün çükü bizim köyün sünnetçisi görmemiştir.
  -1 ... keshberfo
 3. 3.
  Erkekse ultra samimiyetsizdir, modern görünmek için yapıyordur, Modern olmak bu değil yalnız, ikisi arasında tercih yapma hakkı olsa düşünmeden bakire olanı seçecektir.

  Bekaret önemlidir ve beyinde değildir.
  9 ... miyava
 4. 4.
  Namus bacak arasında değil beyindedir diye bir kavram duydum ancak yukarıda ki gibi bekaret beyindedir diye bir kavram hiç duymadım.

  Zannedersem arkadaşta benim tasvip ettiğim kavramdan bahsetmiş. Namus ve bekaret eş orantılı şeyler olduğu anlamına gelir mi bilinmez çünkü bekaretini çok farklı şekilde kaybeden kızlar var. Örnek verilecek olursa işaret parmağı ile zarını delen ve kadın olan, kaza sonucu zarı yırtılan, hatta ve hatta kozmik cisimler ile bekaretini yok eden kız sayısı az sayılmaz. Şuda var ki vajinası esnek olup ilişkiye girdiğinde zarı yırtılmayıp ona rağmen bakire kız var. Şahsi görüşüm al birini vur ötekinedir. Bir zar ile kader çizgisi belirlenemez zira son zamanlarda 'zar diktirme' diye moda var. Elvereki bunu denemiş bir kadına çatarsanız vay sizin halinize. Tamam belki birden fazla erkekle ilişkiye girmiş kadınla evlenilmez çünkü orospuluğa meyillidir o. Ancak dürüstlükle konuşarak karşı taraf ile memnun şekilde anlaşabilirsiniz.
  -4 ... sahnenin disindaki adam
 5. 5.
  aslında o kadar felsefeye gerek yok diyen tip olabilir.
  ... huskerrr
 6. 5.
  Erkekse meriçtir. Kadınsa afedersiniz (bkz: vurduruyordur). Güzel oldu bu sefer.
  3 -1 ... baba kreyzi
 7. 6.
  bekaret akılda değildir. ama namus akıldadır.
  -3 ... pulvis