1. 0.
  bekaret akıldadır...nedense bakire/ bakir olmayı tercih edenler ile bu olguyu umursamayanlar hep sürtüşmekte ve birbirlerine kendi düşüncesini kabul ettirme çabasındadır.
  bekarete değer veren kişilere saygım var, bekareti takmayan kişilere de saygım var. aklında sürekli bekaret ile ilgili sorular olan ve cinselliği merak ettiği halde çeşitli inanışlarından dolayı cinsel hayatını eşine saklayan kişiler, cinsel hayatını pervasızca yaşayanlara sürekli saldırı halindeler.
  bekaret, basit bir zardan ibaret değildir, öyle olsaydı erkeğin bekaretinin kıstası ne olacaktı?
  bekaret, başka bir insanla cinsel ilişki yaşama durumudur. bu ilişkinin illa da vajinal olması şart değildir. her türlü cinsel birlikteliği yaşayan erkek ya da kadın artık kendine bakire/bakir demesin.
  oral, anal, hand, foot ne varsa yapıcan, sırf vajinal yapmadın diye sana bakire diyemem. senin gördüğün çükü bizim köyün sünnetçisi görmemiştir.
  -1 ... keshberfo
 2. 1.
  Erkekse ultra samimiyetsizdir, modern görünmek için yapıyordur, Modern olmak bu değil yalnız, ikisi arasında tercih yapma hakkı olsa düşünmeden bakire olanı seçecektir.

  Bekaret önemlidir ve beyinde değildir.
  12 -1 ... miyava
 3. 2.
  Namus bacak arasında değil beyindedir diye bir kavram duydum ancak yukarıda ki gibi bekaret beyindedir diye bir kavram hiç duymadım.

  Zannedersem arkadaşta benim tasvip ettiğim kavramdan bahsetmiş. Namus ve bekaret eş orantılı şeyler olduğu anlamına gelir mi bilinmez çünkü bekaretini çok farklı şekilde kaybeden kızlar var. Örnek verilecek olursa işaret parmağı ile zarını delen ve kadın olan, kaza sonucu zarı yırtılan, hatta ve hatta kozmik cisimler ile bekaretini yok eden kız sayısı az sayılmaz. Şuda var ki vajinası esnek olup ilişkiye girdiğinde zarı yırtılmayıp ona rağmen bakire kız var. Şahsi görüşüm al birini vur ötekinedir. Bir zar ile kader çizgisi belirlenemez zira son zamanlarda 'zar diktirme' diye moda var. Elvereki bunu denemiş bir kadına çatarsanız vay sizin halinize. Tamam belki birden fazla erkekle ilişkiye girmiş kadınla evlenilmez çünkü orospuluğa meyillidir o. Ancak dürüstlükle konuşarak karşı taraf ile memnun şekilde anlaşabilirsiniz.
  -4 ... sahnenin disindaki adam
 4. 3.
  aslında o kadar felsefeye gerek yok diyen tip olabilir.
  ... huskerrr
 5. 3.
  Erkekse meriçtir. Kadınsa afedersiniz (bkz: vurduruyordur). Güzel oldu bu sefer.
  3 -1 ... baba kreyzi
 6. 4.
  bekaret akılda değildir. ama namus akıldadır.
  -3 ... pulvis
 7. 7.
  Valla ilkim sensin.
  ... nikimyokki
 8. 8.
  kaybettikten sonra nerde olduğunun pek bir önemi kalmıyor .

  maalesef .

  namus insana özgü bir kavram dır .

  yoksa kedi köpek den bir farkımız kalmaz .

  buraya dikkat lütfen kaldı ki bazı hayvanlar bile tek eşli !
  -1 ... tiamat
 9. 9.
  Sen şimdi tüm Akp'lilere orospu mu diyorsun.
  1 ... antisocial engineer
 10. 10.
  Doğrudur. Beyin en önemli şeydir.

  Haa, önüne gelenle zikişip sonra bekaret beyinde diyene Hastriloji denilir, orası ayrı.
  ... cimbomlu yazar