bugün

evinin içinde gayri meşru çocukların tohumlarının attırılmasına ortak olmak istemeyen haklı ev sahibidir.
görsel
babamdır.gayet açıkgörüşlü ve modern bi adam olmasına rağmen anlam veremediğim şekilde böyle bi takıntısı var adamın,garip..
Milletin namusuylan falan çok ilgilidir bu şahıs. Vay efendim evimde aynı kadın/adam farklı 3-5 kişiyle sevişmesin. mazallah keraneye döner ev. ayıb.
size güveniyorum da ortama güvenmiyorum diyen ev sahibidir.
peşinatları, depozitoyu takır takır ödeyeceğim dersen ve maaş bordronu gösterirsen öyle bir de veriyor ki saygıda bile kusur etmiyor. Bu devirde her şey para arkadaşlar. Paran varsa bütün kapılar açılıyor. Geçenlerde seyahat sebebiyle 5 gün gecikti kira. sonra gelip ödediğimde; '' ne zahmet ettin öteki ay geldiğinde öderdin '' diye bir cevap aldım. Bu devirde kolay değil düzgün kiracı bulmak tabi. Memleket açlık sınırında kiralar zaten uçmuş gitmiş. Ödeyemiyor insanlar napsınlar. Allah herkese yardım etsin. Son olarak her türlü ev sahibin olsun ama hacı ev sahibin olmasın.. ilerde yaşarsan bana hak vereceksin. aman aman..
Öğrenci kıza sorun çıkarmayan kişidir.
bir kere bile evine sevgilisini getirememiş ve onun tatlı heyecanını hissedememiş eksik kişidir.
kendi yaşayamadığını hiçkimse yaşamasın istemektedir.
Anasından evli olarak doğmuştur.
Bekâr mekâr olmamıştır hiç anlamaz, anlamaya da uğraşmaz dingil!

Taa ki, şehir dışında okuyacak çocuğuna ev arayana kadar!
ev sahibi denen kitleye para konuşur, durum müsaitse ateşleyin 100 200 fazladan dili götüne kaçar.
Evinde zina olsun istemeyen adamdır. Evet.
bekarsaniz mustakil kafanizdan unutun.
altinizda ustunuzde surekli ev sahibi oturacak.
size nefes aldirmayacak.
yeri gelecek kayinbabalik yapacak.
surekli ensenizde olacak isteseniz bile rahat davranamayacaksiniz.yemek getiriyorum ayagina evinize birini aliyor musunuz surekli goz hapsi.

30 yasi gectiyseniz bunlara tahammulunuz kalmaz.
cok katli apartman giris ya da teras katlarina bakin.belki balkonunuz olmaz manzaraniz olmaz
ya soguk ya cok sicak olur ama kafaniz rahat olur kayinbaba gibi bir ev sahibiniz olmaz.