bugün

bir bekar olarak bu konuda cok zorlandim.

cunku evin su tehsisatini sikebilirim.
bekar olunca insanin aklina her sey geliyor.
Bazıları hak ediyor
Çok ilkel insanlar var
Adam evi kiralıyor son ses müzik
Kadın iniltileri
Hoplama sesleri, gürültüler
Giren çıkan at hırsızı gibi adamlar, kadınlar
Binanın bokunu çıkarıyorlar
Çoluğu çocuğu olan aile için böyle bir yerde yaşamak zor olur.
Sophisticated bir kişi için çok rahat sonuç alınacak şey ben de yalnız yaşıyorum ev sahibi ile 5-10 dk bio-diyalog kurdum, sen nasıl bir insansın yahu çok farklısın deyip üzerine hayran oldu. Tipiniz şekliniz zekaniz çok önemli bu statudeki bir ev için ben 10 dk da aldım kontratı evime geçip karanlık dünyama döndüm yeni yaşam formumda.

Her gün üzerine ekleyin bu hayatın kapılar bir bir açılır, her konuda her yerde.
istisnalar kaideyi bozmaz.
açıyorum bilgisayarı google'a ev yazıp aratıyorum. her cuma sallıyorum bekara mekara ev yok.
(bkz: bekara ev yok)
(bkz: kesinlikle evlenin)
Bekara ev vermek riskli iş. En başta temiz tutmazlar. Çünkü ya okurlar ya çalışırlar. Eve kız, erkek getiriler . Gürültü yaparlar. Okurlarsa kirayı vermeyebilirler. Yanı iyi hoş da sıkıntılı olurlar biraz. Evim olsa ben de vermem.
görsel
Orosbu çocukluğudur. Kendi evinizi aldığınız anda dünya varmış dersiniz.
tam bir orospu çocukluğudur.
Genellikle kız arkadaş ve erkek arkadaş iç içe yaşadıkları için vermiyorlar. Birde evin içine ettikleri için. Dürüst öğrencilerde bunların yanında kayniyorlar ve gumburtuye gidiyorlar. En azından bizim üniversite için böyleydi.
Ev vermeyen başka bir şey verebilir.
Evinde bekar istemeyen ev sahibi cümlesi.

Bekara ev yok, otelde oda yok... Az kaldı bekara kız da vermiyoruz diyecekler dilleri varmıyo ibnelerin. Duvarları sikip, prizleri yalayacağız sanki amk.
Üniversite öğrencilerinin kalbine inmesine sebep olabilecek cümledir.
Saçmalıktır, parasını ödedikten sonra ne olduğu önemli değildir.
Bir ev sahibi stratejisidir. gençler olarak öyle pis öyle sapık görülüyoruz ki gençliğinde karıştırmadıkları bok kalmayanlar bile ev vermiyor. 6 ev değiştim 4 yılda. ev sahiplerim hep aydın insanlardı. yobazlık ağır geliyor bu millete.