1. 1.
  efsane bir sex hayatı sunarlar. öğretmenlerin sunduğu sexi size kimse sunamaz, eğitim fakülteleri sevişken kadının harman olduğu yerdir.

  sorunları : evlilik delisi olmaları, birazcık gelecek vaadetmeniz gerekebilir, bi de dırdırla kafa sikmede hiç kimse yarışamaz bunlarla, eminim bir çogunun olimpiyat derecesi vardır.

  yukarıdaki satırlar uzun süre öğretmen manitalar sonrasında, mühendis manitalara geçiş yapmış olan bir mühendis tarafından yazılmıştır.

  not1: throw exceptions.
  not2: bazı ifadeler çok sert olmuş düzelttim.
  not3: başlığı ekşide gördüm burda açmak istedim çünkü konu hakkında bilgi vermek istedim. (başlık ekşiye, içerik bana aittir.)
  1 -6 ... zukenari
 2. 2.
  Tekrar universite okumama neden olacak Olay, ogretmen olacagim, tutmayin beni.
  1 ... pipisiyle oynayan ergen
 3. 3.
  Şanslı olanları 30 yaşına kadar evlenebilirse evleniyor. Evlenenler de genelde üniversiteden tanıştıkları biriyle evleniyor. 30'una kadar evlenemeyenlerin de işi sonra pek kolay olmuyor zaten.
  2 ... madrid ulku ocaklari reisi
 4. 4.
  bacısı öğretmen olanların hakkında yorum yaptığı kadındır.
  1 ... creepy doll
 5. 5.
  konu ile ilgili fıkra:

  bir gün üç beş hostes toplanıp bir apartmanın birinci katını tutup genelev açarlar. bir çok müşterileri olur kısaca işleri iyi gider. hostesleri gören hemşirelerde ikinci katı tutup orayı geneleve çevirirler. onlarında şansları yaver gider. en son öğretmenlerde üst katı tutarlar ve orayı kerhaneye çevirirler. tüm müşteriler öğretmenlere gitmeye başlar diğerleri müşterilerini kaybetmeye başlayınca bi hostes sağdık müşterilerindem birini çevirir sorar neden öğretmenler diye ?

  -siz iş bitince inişe geçtik kemerlerinizi bağlayın diyorsunuz. hemşireler iğneyi yaptık oldu bitti diyor ama öğretmenler öyle mi ? anlamadıysanız bir daha anlatalım diyorlar.
  1 -3 ... zukenari