bugün

efsane bir sex hayatı sunarlar. öğretmenlerin sunduğu sexi size kimse sunamaz, eğitim fakülteleri sevişken kadının harman olduğu yerdir.

sorunları : evlilik delisi olmaları, birazcık gelecek vaadetmeniz gerekebilir, bi de dırdırla kafa sikmede hiç kimse yarışamaz bunlarla, eminim bir çogunun olimpiyat derecesi vardır.

yukarıdaki satırlar uzun süre öğretmen manitalar sonrasında, mühendis manitalara geçiş yapmış olan bir mühendis tarafından yazılmıştır.

not1: throw exceptions.
not2: bazı ifadeler çok sert olmuş düzelttim.
not3: başlığı ekşide gördüm burda açmak istedim çünkü konu hakkında bilgi vermek istedim. (başlık ekşiye, içerik bana aittir.)
Tekrar universite okumama neden olacak Olay, ogretmen olacagim, tutmayin beni.
bacısı öğretmen olanların hakkında yorum yaptığı kadındır.
konu ile ilgili fıkra:

bir gün üç beş hostes toplanıp bir apartmanın birinci katını tutup genelev açarlar. bir çok müşterileri olur kısaca işleri iyi gider. hostesleri gören hemşirelerde ikinci katı tutup orayı geneleve çevirirler. onlarında şansları yaver gider. en son öğretmenlerde üst katı tutarlar ve orayı kerhaneye çevirirler. tüm müşteriler öğretmenlere gitmeye başlar diğerleri müşterilerini kaybetmeye başlayınca bi hostes sağdık müşterilerindem birini çevirir sorar neden öğretmenler diye ?

-siz iş bitince inişe geçtik kemerlerinizi bağlayın diyorsunuz. hemşireler iğneyi yaptık oldu bitti diyor ama öğretmenler öyle mi ? anlamadıysanız bir daha anlatalım diyorlar.
Deli para alıyorlar
Okullar kapalı olsa da takır takır 5 bin liranın üzerinde maaşları yatıyor
Bir tane bulursanız hemen sevgili olun veya evlenin
Ömrünüz tatil yapmakla, denize girmekle geçer.
Haftasonu var, sömestrı var, yaz tatili var oh mis
Bizim okulda var, kendi paramı kazanıyorum, Gezip tozuyorum, gencim de deli miyim erkek kahrı çekeyim diyor. Çok Heveslenmeyin yani.

Edit: devletteki öğretmenler 5.000 almıyor. Ekdersi, ekstra kursu, sınav görevi vs o rakam yükseliyor. Belki bilmek istersiniz diye.
sözlükte var ingilizce hocası ama bize bakmaz ki. biz kimiz amk.
bekar kadrosu dolmuş diyorlar.
5000 lirayı çok para sanmak nedir.
5 bin tl maas için mi evleneceksin. Oğlum su insanları parayla degerini ölçmekten bıkmadınız ya. Özguven mi eksik kendin kazanamayıp bi yere ulasamayıp Karsındakinden mi bekliyorsun. Siktir ol git surdan
Yeniyse 4bin kusur alıyorlar galiba. Kadın için fena değil ama kıyafet ve makyaj parasına yetişmez o para . Senin ek olarak 500 lira harçlık vermen gerekir üstüne .
kadının aldığı 5 bin' e kaldıysan, erkek diye gezinme ortalıkta.

bekar kadrolu seksi kadın öğretmen olarak arttırıyorum.
başkıkta parası için mi evlenmek istiyorsunuz diyenler olmuş ben şahsen bilgili bir kadın olması sebebiyle bir öğretmenle evlenmek isterim evlilik daha iyi yürür bizim sülalede hep cahil kadınlarla evlenilmiş babam dahil sonuç babam yıllar önce boşandı diğerleri mutsuz gerçi bizim sülalede erkekler de cahil.

ama bizim ailede okuyan ve okumuş kadınla evlenmiş kişilere bakıyorum gayet mutlular bundan ötürü iyi bir eğitim almış bir öğretmenle kadınla evlenmek beni mutlu eder mutlu oluruz diye düsünüyorum.
Bugün 5 binliğe tav olan insan.menfaat bittiğinde yarın öbür gün gavat bile olur.
Evlenilecek öğretmendir.
Çok götü kalkık oluyor. Sanki bekar kadin dünyada bir tek o var. Bi havalar bi şeyler. Uzak durun gitsin daha tasa sürtsün.
samsun civarında varsa bi kahve içebileceğim öğretmendir. öğretmen muhabbeti güzel oluyor. *
Sanki ülkemizde asgari ücret 10 bin tl gibi konuşan işsizler var.
Evladım Türkiye şartlarında kızlar 5 bin tl maaşı olanla düşünmeden evleniyorlar siz hangi ülkede yaşıyorsunuz.
Korona için verilen temel ihtiyaç destek kredisi bile aylık aile geliri 5 bin tl nin üzerinde olanlara verilmedi.

Ülkedeki kızların çoğu 5 bin tl maaş için evleniyor neyle dalga geçiyor, ne elitliği taslıyorsunuz?
böyle birini tanıdım egosu tavan yapmış bir kezo çıktı güzel olsada maaşı beş bin değil 100 bin tl olsa çekilmez evlerden ırak.

ama öğretmen kadınlar nedense bana çekici geliyor okumuşlar arasında. doktor mu öğretmen mi diye sorulsa öğretmen derim.
Yilda 5 6 ay tatil yapan kitle, sorsan aldığı para ile geçinemez.

Asgari ücret yeterli aslinda bu kitleye.
Atanmayı beklerken kpss çalışmak insan arasına çıkamamak. Sadece iş düşünmek.
Sadece kadro eksik sayılır mı yine de¿?

Bir de öğretmenin tatilini o pis ağzınızdan çıkarın artık. Eğitim nedir fikri olmayan insanların bu saldırısı çok komik gerçekten.

Hadi eğitimi, çocuk psikolojisi ve gelişimini bir kenara alıyorum. Yazın çocuğu gönderen olsun okula, ben ders vermeye razıyım.

Bir de pandemi sürecini göz ardı edersek öğretmenler, 3 ay yazın ve 15 gün ara tatil olmak üzere 3.5 ay tatil yapmıyor. Seminer denen bir zıkkım var. Bize kalan tatil bir memurun yıllık iznine eş değer. Oturup çocukların, geleceğimizin eğitimini, sosyal yaşamını, becerilerini vs. Geliştiren öğretmenin maaşını ve tatilini eleştiren kadar gece boyu yemek yiyip aylaklık yapan üstelik lise mezunu olan bekçilerin durumunu ve maaşını konuşun.
Genelde mantık evliliği yapacak öğretmendir. Doktor, avukat değilsen o iş zor.
Tam evlenilecek kadındır. Nasılsa çok çalışmıyor rahat rahat evle ilgilenir. Evet.