1. 1.
  bekar evinin sekse davetiye çıkaran o ortamını, rahatlığını bile bile lades oynamanın tadını kaçıran, bu hınzır oyunda hile yapmasının hüznünü örtmeyi bir güzel başaran, kendine göre eğlenceli muzip bir oyun peşinde koşan ve ıslanmış şeftalisini erkeğine vermekten imtina eden naz boncuğu seni:

  asılsız ihbarların müsebbibi... kuru bir dalı, yapraklarıyla sıyırtığında eline bıraktığı o hayal kırıklığı umutsuzluğu ve iş işten çoktan geçmiş havası...yüzüp yüzüp kuyruğuna gelmiş insan evladının, kuyruğun o hoş olmayan kokusuyla aynı mesafeyi geri dönerek, yanlış yere yüzdüğününün bin pişmanlığı olmaya aday adayı mısın, işgüzar?
  yahu kendi isteğinle tıpış tıpış erkeğinin evine gelip, sonra da sanki oraya ışınlanmış gibi bu tavırlar da ne güzel dilber? yakışıyor mu sana gülizar? naz, naz, bir yere kadar. ne yani pişpirik oynayıp, ceeee gibilerinden şaşırma efektleriyle dolu oyunlar mı oynayacağız sabaha kadar. hem yazık olmaz mı bu diri gençliğimize? vakit nakittir. bi' yerden başlamak lazım. hem başlamak bitirmenin yarısıdır ve her bitirişte yeni başlangıçların startıdır, hee?.. sen ve ben eksik yanlarımız ve fazlalıklarımızla çırılçıplak duruyoruz tam ortada. birleşmek, kaynaşmak lazım böyle sessiz durumlarda. yoksa tanrı bizi affetmez. kadere karşı gelinmez!. nesneler; bak herşey flu ve gri ama sen hale naz derdindesin. neyse, olmayacak böyle. dur ben sana soğuk bir gazoz hazırlayayım.

  + içine ilaç ister misin?
  - evet lütfen!
  + ahahaha. seni hınzır seni.
  5 -9 ...
  #8657925 :)
 2. 2.
  Eve gittik diye illa vermem mi lazım, diye düşünen kızdır.
  2 -2 ...
  #8657960 :)
 3. 3.
  eve gitmenin sevgilisiyle daha samimi olacağı bi ortam olacağını ve sevgilsinin aklından böyle şeyler geçtiğini düşünmeyen kızdır.
  ...
  #8657968 :)
 4. 4.
  herkesi iyi niyetli sanan saf kızdır. bilmemektedir ki eve gittiğinde bu itler farklı niyetler içindedir. gitme eve meve. kendi evinde otur. sürünsünler.
  -1 ...
  #8658026 :)
 5. 5.
  aktivasyon kodunu bekleyen kızdır. sen de zevk almayacak mısın?
  -1 ...
  #29704874 :)
 6. 6.
  Sözlük abazanlarını hüngür hüngür ağlatır.
  3 ...
  #29704903 :)

bekar evine geldiği halde şeftalisini vermeyen kız ile alakalı başlıklar