bugün

bu ve benzeri haberlerin 3 ayda bir çıktığı gözönüne alındığında itibar edilmemesi gereken haber. lakin doğru da olabilir bu seferki bilemem yani. *
yalan haberdir. öyledir herhalde. yalan olsun, inanmak istemiyorum!
Star tv internet sitesinde yayından kaldırılmayla alakalı birşey yok.dizi pazar 22.30da yayında olacaktır.
SAZAN.AVi

yalan haberdir. star tv nin tanıtım reklamlarında behzat reyiz DE VAR. ADAMLARDA MORON DEĞiL HERALDE YAYINDAN KALDIRACAKLARI DiZiNiN REKLAMINI YAPSINLAR.
(bkz: yok böyle bir şey)
hiçbir yerde haberi olmayan asılsız iddia.
(bkz: saçma sapan konuşma la)
adam kimin tavuğuna kış demiş niye yayından kalksın. star olmazsa başka kanal olur.
yalan olması gereken haberdir. olmaz öyle şey.*
http://www.itusozluk.com/...FDndan+kald%FDr%FDlmas%FD
*
http://www.eksisozluk.com...ld%C4%B1r%C4%B1lmas%C4%B1
itü-ekşi sözlük'e yazılmış hadisedir efenim..
gerçekliğini bilmiyoruz, aslında...
butun entryleri okuyana kadar kalbimin hop hop gumledigi baslik.hala tereddutteyim,ellerim titremede,gozlerim dolu.nolur yalan deyin.
yalandır hurafedir. hemen açıp ekşisözlüğe bakıyoruz ortalık karışmadığına göre sıkıntı yok.
star tv'nin sahte twitterından çıkmış olaydır. koskoca star tv star_tv_ diye mi hesap alacak? la bi siktir git la.
haberi yapan kişinin twitterdaki ismi şudur.

"yasin k.
@ngerekliinsan2 inci sözlük"

link gibi gösterip kendi yaptığı resmin görüntüsünü eklemiş sadece.

gerçi bu son günlerde yaptıkları solcu propagandalarından sonra kaldırılsa da çok da sikimde olmaz. anasını siktiler dizinin.
inci sözlük kaynaklı bir balondur. sakin gençler!
(bkz: viral reklam)
yayından kaldırılacağına inandıkları ya da en azından şüpheye düştükleri için, takipçilerinin üzerinde düşünmesi ve utanması gereken durumdur.
gerçeğe dönüşmemesi için gününde ve saatinde izlenmesi gerekmektedir. nasıl olsa internetten izlerim dememeli.
dün gece ufak çapta bir heyecan amacıyla yaptığımız bir sazan.avi olayıdır. behzat ç tam gaz yayına devam etmektedir.
2010 haberidir. diziyi bu sezon izlemeye başlayan bebelerin bundan yeni haberi olmuştur. ulan az mı çektik bu hafta reytingi kötü kesin kalkıcak sancılarını. hey gidisi.
Yalan haberdir. Bir an için heyecanlandım, itiraf edeyim.*
(bkz: yalan haber)
bilmediğiniz küfürleri söylemenize sebep olan sazan.avi'dir.
(bkz: sikerler kamil hepimizi sikerler)
güncel Önemli Başlıklar