bugün

yakında internetten gizlice eski dizileri izleyecek konuma geleceğiz.
her kanal, samanyolu, kanal 7, flash gibi olacak.
kaş yapalım derken göz çıkartan sansürdür.. o ne la amk öyle, bira kaka birşey olarak gösterilecekken, cinsel organa benzemiş.

görsel

olmuyor rtük seviyeyi yükseltemiyorsun aslanım.. am göt meme yaz biz anlarız.
basit beyinli insanların gerekli gördüğü son derece saçma bir sansür. yetişkinler bunun bira olduğunu bilmiyor mu? gayet biliyorlar hatta ve hatta daha çok dikkat çekiyor.

saklı olmayan bir şey olsa beyin onun ne olduğunu anlamak için her hangi bir çaba sarf etmeden "bira lan bu" diyecektir ve oldukça sıradan bir reaksiyon olacaktır, lakin bu bira sansürlü olduğundan beyin ilk görüşte anlamıyor ne olduğunu, doğal olarak sansürün aldığı bulanık renkten, bardağın ya da şişenin boyutlarını ve şeklini analiz ederek onun ne olduğunu anlamaya çalışıyor buda doğal olarak daha çok dikkat çekiyor.

diğer bir deyiş ile, sansürlü biranın bira olduğunu anlamamız saniyenin trilyonda biri kadar bir zaman alıyorsa (atıyorum) sansürsüz bira saniyenin binde biri kadar bir sürede analiz ediliyor sonuç olarak sansürlü bira daha çok kalıyor akılda.

birde küçüklerimiz için koyuyoruz falan derlerse bu sansürleri vallahi atlarım camdan aşağı, bu konuda gerçekten ciddi olsalar idi her şeyden önce subliminal mesajlara çare bulsunlar.
Kelime dağarcığı kedi köpek anne baba ve pepee den ibaret 3 yaşındaki karındaşımın "abla onlar içki içiyo gördüm ben" şeklindeki naçizane yorumuna mahzar olan sahnedir. pek çok kimse için de teşvik edici olduğu kanaatindeyim "kanka lan canım çekti hadi kalk tekrar verirler zaten" gibi. Oldukça gülünç, günümüz Türkiye si için olağan, 21. yüzyıl için yazık.. çözüm adına dizilerin tekrar bölümlerinin yayından kaldırılmasını öneririm nokta
silahları susturucuları ile birlikte gösterip bira göstertmeyen rtük tam bir müslüman değildir de nedir? çocuklar bira görmesin silah görsün sorun yok kafası da sikerler öyle kafayı.
işe yarayan sansürdür, mazallah bi bölüm falan unuturlarsa sansürlemeyi alkolik, keş olabilirim. sen çok yaşayasın rtük.
behzat ç'nin bira dediği anda yahut birayı gördüğümüz anda topluca tekel bayisine koşacağımız için rtük'ün uyguladığı sansürdür. hayır bir de koşsak ne olur lan ?
epey işe yaramış sansürdür. o şişeleri öyle buzlu görünce canım buz gibi şişe bira çekti. hemen bakkala koşup üç tane aldım ve diziyle beraber yuvarladım. teşekkürler rtük!
gecenin bir vakti çıkıp bira almama sebep olmuş sansürdür.

merak/heves ettiriyorlar adama.
olmazsa olmaz sansürdür. bence harun ile edanın aynı evde kalması çok saçma. üstelik neden akbaba sabah namazına kalkmadı? rtüke bu durumu şikayet edeceğim. en kısa zamanda hayaletinde hidayete ermesini istiyoruz.

edit: imla.
tüm sansürcülerin götüne o bira şişesi girsin küfürünün aynı anda binlerce hanede yankılanmasına neden olan sansürdür.
canımızın buram buram bira çekmesini sağlayan sansür. Biz ters milletiz daha anlayamadınız mı? Bunca oy bunca yalakalık bunca körlük niye sanıyorsunuz. Ters adamlarız biz, işte siz hatayı orda yapıyorsunuz. Oysa yasaklamasanız serbest olsa kimse yüzüne bile bakmayacak. Dedim ya biz ters milletiz diye mesela ben şimdi açtım bomontimi aldım sigara mı sabaha kadar tekrar tekrar izleyeceğim diziyi.
Milletin bukadar gözüne siz soktunuz bu diziyi yoksa biz ne güzel istanbulda okul yıllarında ankarayı özlediğimizde izliyorduk bu diziyi. Sonradan siz bulandırdınız ortalığı.
bira 4 lira olmuşken fakir halkı özendirmeme sansürüdür o.

evet efes alkolsüz, ithal ve daha maliyetli ve 1.25 lira kdv dahil, evet bira çok maliyetli nane, evet hepimiz seviyoruz sizi, oylar hep size, evet.
zerre özenmezdim ama rtük sağ olsun içime ukte oldu şimdi. hadi bakalım kendinizi sansürleyin.

rtük'e sevgilerle;

--spoiler--

bira bira bira bira bira bira bira bira bira bira bira bira bira bira bira bira bira bira bira bira bira bira bira bira bira bira
bira bira bira bira bira bira bira bira bira bira bira bira bira bira bira bira bira bira bira bira bira bira bira bira bira bira

--spoiler--
sansürden gözü dönmüş rtük için bulunmaz nimettir amk.

(bkz: amk ne la)
görür görmez imana gelip namaza başladığım sansür. teşekkürler rtük.
Çok akıllıca. Beni mesala doğru yola sevketti. Hac için başvurdum. Sabah zekat verecem.
buda ne la tepkisi verilen , anormal sansürdür.
bende diyorum ekranın yarısı neden flu. mnskiyim.
Çok gereklidir(!) O mozaikten etkilenip iki rekat namaz kıldım.
belki bomonti dedirtmek istiyorlardır.

(bkz: yersen)
tüketimi arttıracak sansür.
gece gece ankara polisiyemizi izlerken can sıkan sansür.

behzo'nun klonları çok zevkli olmuş.

kolu bantlı olan bariz smerdyakov.
Bira deyince;
kız çocuklarına 30 kişi tecavüz etmemizden
dağa çıkıp terörist olmamızdan
asker olup şerefli bir şekilde savaşmamızdan
müslümanlığı hakkıyla yaşamamızdan
vs vs vs korkuyorlar galiba.

Bira deyince o mükemmel sosyal yapımız bozulacakya ondan sansürlüyorlar. Bira deyince hiç suç olmayan sokaklarda rahat rahat gezemeyeceğiz ya ondan sansürlüyorlar. Biraz deyince her şeyin mükemmel bir uyum ve harkulade huzur içinde olduğu ülkemizde her şey itin götüne dönecek ya ondan sansürlüyorlar.

(bkz: bi siktirin gidin la)
gereksizliğin son noktasıdır. aa o biramıymış lan?(!)
güncel Önemli Başlıklar