1. 0.
  zaten adamı zorla evlendirdi senarist. yoksa savcı mavcı evleneceği yoktu onun. kadınlardan yana bu kadar sorunlu olan, çocuklarının biri öbürünü gebertmiş, hayatı bok çukurunda olan bir insan, tutup da bu saatten sonra evlenmez, evlenmemeli de.
  1 ... vertega point
 2. 1.
  bizde onun türk aile kültürüne uygun olmadığını düşünüyoruz. onu kim sansürleyecek denilesi olay.
  2 -1 ... herpes simpleks
 3. 2.
  GÜN GELiR DEVRAN DÖNER repliğini bir an evvel kullanmalı behzat amir.
  2 ... mo ni fe
 4. 3.
  şimdi bu konuyu madde madde irdelemek lazım.

  bir; dizinin hemen başında koca koca puntolarla "kurum ve kişiler tamamen hayal ürünüdür" yazısı süs olsun diye mi çıkıyor her seferinde?

  iki; diğer dizilerde evlilik dışı ilişkiler, tecavüzler almış başına gidiyorken batmıyor da behzat çok değil iki üç kere savcıyla yatınca mı battı?

  üç; sanki memlekette ki polisler kanatsız meleklermiş gibi "polisi kötü gösteriyor kafası" ne kadar gerzek ne kadar dikkate alınmayacak bir ifade. olur olmaz herkesin sırtında jop patlatan, kuruyla yaşı ayır edemeyen polisler zaten yeterince kötü gösteriyor esas polisi.

  dört; sen tekirdağ milletvekilisin be. dört bir yanın gece gündüz farketmeksizin rakı kokar. alkol alınması niye bu kadar dokundu anlamadım. * kaldı ki burada "çocuklar alkol iyidir hoştur içiniz içtiriniz" gibi bir subliminal mesaj da yok. emrah serbes bol bol tüketse de buna izin verecek bir adam değil.

  beş; öncesinde "13 yaş ve üzeri", "şiddet ve korku" "olumsuz örnek olabilecek davranışlar" diye yazıyor. daha ne yapmaları gerekiyor adamların? zaten şu izlenilen dinlenilen okunulan şeylerin değerlendirmesini sadece tüketicinin anladığı şeye bakarak yapmayı bıraktığımız gün çok büyük mesafe kateticez. ekran başında bu diziyi izleyen bir genç, küfür etmeye ya da alkol almaya başlıyorsa bu behzat'ın değil o çocuğun anne babasının hatasıdır.

  velhasıl çıkıp delikanlı gibi desinler; kardeşim biz bu diziden rahatsız oluyoruz işimize gelmiyor gidin töre dizisi çekin. biz de rahat edelim onlar da.
  5 ... achilles
 5. 4.
  o saçlar kesilecek adam gibi traş olunacak. takken nerde lan behzat.

  gerçi takke de yakışır behzat komisere be !

  şöyle tak takkeyi git bi iki cuma namazına idris bey de ses çıkartmaz ben de.

  sevgilerle arkadaşın orospu ç.

  burdaki kişi veya kişiler hayal ürünüdür .
  2 ... rider of red
 6. 5.
  bu ülkeye ve insanlarına fazla gelen bir dizi zaten. gerizekalı yapımlar lazım bu gerizekalı insanlara.
  2 ... belle