1. 1.
  bildiğimiz gibi behzat ç yayından kaldırılsın kampanyası başarıyla sonuçlanmış, toplumumuzda ahlaki çöküntüye yol açan, genç bireylerimizin terbiyesini bozan, hayatında ankara'ya gitmemiş insanları ankaralı gibi konuşturarak kültür emperyalizmi uygulayan bu berbat dizi yayından kaldırılmıştır.

  fakat iş bununla bitmiyor maalesef. dizinin bütün bölümleri çeşitli internet sitelerinde mevcut. istenildiği zaman açıp izlenebiliyor. insanlarımız bu sakıncalı içerikleri hiçbir engel olmadan izleyebiliyorlar.

  behzat ç yurt genelinde her türlü mecrada yasaklanmalıdır. youtube gibi video sitelerinden, dizi sitelerinden, torrentlerden behzat ç'nin bütün bölümleri, hatta replik izleten kısa parçaları bile silinmelidir. behzat ç bölümleri barındıran dvd'ler toplatılıp yakılmalıdır. bu virüsten anca böyle kurtulabiliriz.
  9 -53 ... tacettin limoncuoglu
 2. 2.
  Ampır ampır konuşma la.
  4 -2 ... tekboynuz
 3. 3.
  bana yönelik behzat ç ağzıyla yazılmış bütün entryleri üşenmeden tek tek eksiliyorum. yazdığınız her kaba entry kampanyamıza artı yönde etki etmektedir ayrıca.
  1 -8 ... tacettin limoncuoglu
 4. 4.
  destek beklenen kampanya. hadi arkadaşlar virüs temizlemeye!
  4 -21 ... tacettin limoncuoglu
 5. 5.
  Saçma sapan konuşma la.
  32 -3 ... karacigerimvurkadehlere
 6. 6.
  karşısına çıkarılan tek argümanın "saçma sapan konuşma la" olduğu kampanya. sırf bu bile kampanyanın ne kadar haklı olduğunu gösterir.
  8 -8 ... tacettin limoncuoglu
 7. 7.
  Ampır ampır konuşma.
  12 -4 ... lenche
 8. 8.
  bir bölüm bile izlemedim ama ahlaksızca bu entrilere bakıp 31 çekiyorum. o kadar ahlaksız bir diziydiyse, izlesem nolurdum acaba düşünsene... *
  3 -1 ... zoraki yazar
 9. 9.
  Gelmiş geçmiş en kaliteli 3 5 türk yapımından birisi bu dizi. Neyi zoruna gitti anlamadım. Müslümansın diye mal olmak zorunda mısın?
  10 -6 ... niccolo da vinci
 10. 10.
  dizinin açıkça "biz akıllıyız, biz biliyoruz, siz malsınız, cahilsiniz" imalarından dolayı, çoktan olması gereken kampanya. o dizide başka neler vardı neler...
  4 -3 ... terellelli