1. 1.
  behzat ç isimli dizide yaşanan olay. bildiğiniz gibi behzat ç denilen karakter sabah bira, akşam rakı içen dengesiz hareketler sergileyen bir komiser. şimdi bu adamı polis diye izleyen çocuklar türk polisi hakkında ne düşünür sadece soruyorum açık ve net.
  12 -36 ... public agent efsanesi
 2. 2.
  Bu konuda katılıyorum. Siktir et alkolü de teşkilattaki yapılanmayı anlattıkları bölümü üst makamlar izlesin ne anlayacaklar ne düşünecekler ona bakalım altan.
  2 ... soytarikral
 3. 2.
  Bu dizideki kişi ve kurumlar tamamen hayal ürünüdür.
  7 ... esmer cocuk
 4. 3.
  Behzat ç. Kızını kızının öldürdüğünü öğrenen bir baba.

  Bunu sizin teşkilattaki cemaat amirlerinden biri yaşasa ülkede iç savaş çıkarır amk ne votkası ne birası.
  6 ... biralextenfazlasi
 5. 4.
  Götünden anlayan birinin acik beyanidir bu. Ulan adamin uzerine kurulmus bir dizi bu adi ustunde behzat ç. Polislik kurumuyla alakasi yok adamin alkol alisi tum emniyet iciyor anlamina gelmiyor nasil bir zeka sahibi nasil bir trollsun sen amk.
  4 -1 ... dodo007
 6. 4.
  Toplumun sorumluluk kademesinin en bariz örneği olan asayişin, o kutsal görevi yerine getirebilmek adına hangi ruh haliyle ayakta kalabildiğini göstermesi bakımından manidardır ve inceden bir ironi içerir belkide. Verilmek istenilen mesaj budur. Onca berbat dosya ile uğraşan sağlıklı insanların bile bir müddet sonra ne hale geldiğini görebilirsiniz bu karakterde ve dizide. Her şeye rağmen görevini, doğru bildiğini yapmaya çalışan behzat ç başkomiser ve ekibi aslında toplumu kurtarayım derken kendini harcamakta ve heba etmektedir. Niçin ? Çünkü ne yaparsa yapsın, yukarıdan bakan ve gelen bir baskı ve kirli siyasi bir emir, tüm gayretleri, emekleri, çabaları bertaraf ve berbat etmektedir. Üstelik de vaziyete bakılınca sonrasında polisin de eli kolu bağlı olduğu, bir yere kadar gidebildiği, oradan daha öteye geçemediği görülmektedir. Aylarca takip et delil topla boşuna. Birisi gelsin dosyayı kapattırsın. Sen canını dişine tak içeri tık, Ön kapıdan girsin, avukatını istesin, savcıya sırıtsın, elini kolunu sallaya sallaya arka kapıdan çıksın gitsin. Gel de kahretme. Gel de içme. Hadi bakalım...
  ... gazeloglu
 7. 5.
  Ay bi siktirin gidin ya.
  1 ... patronicediyeceksiniz
 8. 6.
  Yav sanki kendi icmiyor da
  Biliyorsunuz kendisi alkolik.
  ... mosinnagant
 9. 7.
  Aynı zamanda adam gibi adam olarak, kimsenin köpeği olmayarak göstermesidir.
  1 -1 ... aslolan fenerbahce dir
 10. 8.
  bu yanlış bir ifadedir insan nasıl görmek istiyorsa öyle bakar.
  ... bilmemne1