bugün

işin suyunu çıkartmaktır. gecenin geç saatinde yayınlanan behzat ç. birayla kimseyi kötü etkileyecek değildir.
sansürün bokunu çıkarmaktır.

edit: başlık başıma kalmış.
şişe ve kelime sansürü ile sansürün amına koymaktır.

bira denilince hepimiz tekele koşuyoruz sanki. ayrıca koşsak da kime ne?
uyuşturucuya başlama yaşının 13'e düştüğü ülkede komedidir.

''biz çocuklarımıza bira şişesi bile göstermeyiz! televizyonda kimse lan bile diyemez! dindar bir nesil yetişecek! bize güvenin ahlak, islam, cihad, hepsi biziz höheheeeyy''

tanım: hayatı tatsızlaştıran ülkenin trajikomik bir olayı daha.
tanım: dizideki aşırı sansürdür.
dizi devam etsin diye ota b.ka sansür konulacaktır bu gidişle.
sansür değil o!!!!

(bkz: mozaikleme)
*
gereksizliğin son noktasıdır. aa o biramıymış lan?(!)
Bira deyince;
kız çocuklarına 30 kişi tecavüz etmemizden
dağa çıkıp terörist olmamızdan
asker olup şerefli bir şekilde savaşmamızdan
müslümanlığı hakkıyla yaşamamızdan
vs vs vs korkuyorlar galiba.

Bira deyince o mükemmel sosyal yapımız bozulacakya ondan sansürlüyorlar. Bira deyince hiç suç olmayan sokaklarda rahat rahat gezemeyeceğiz ya ondan sansürlüyorlar. Biraz deyince her şeyin mükemmel bir uyum ve harkulade huzur içinde olduğu ülkemizde her şey itin götüne dönecek ya ondan sansürlüyorlar.

(bkz: bi siktirin gidin la)
gece gece ankara polisiyemizi izlerken can sıkan sansür.

behzo'nun klonları çok zevkli olmuş.

kolu bantlı olan bariz smerdyakov.
tüketimi arttıracak sansür.
belki bomonti dedirtmek istiyorlardır.

(bkz: yersen)
Çok gereklidir(!) O mozaikten etkilenip iki rekat namaz kıldım.
bende diyorum ekranın yarısı neden flu. mnskiyim.
buda ne la tepkisi verilen , anormal sansürdür.
Çok akıllıca. Beni mesala doğru yola sevketti. Hac için başvurdum. Sabah zekat verecem.
görür görmez imana gelip namaza başladığım sansür. teşekkürler rtük.
sansürden gözü dönmüş rtük için bulunmaz nimettir amk.

(bkz: amk ne la)
zerre özenmezdim ama rtük sağ olsun içime ukte oldu şimdi. hadi bakalım kendinizi sansürleyin.

rtük'e sevgilerle;

--spoiler--

bira bira bira bira bira bira bira bira bira bira bira bira bira bira bira bira bira bira bira bira bira bira bira bira bira bira
bira bira bira bira bira bira bira bira bira bira bira bira bira bira bira bira bira bira bira bira bira bira bira bira bira bira

--spoiler--
bira 4 lira olmuşken fakir halkı özendirmeme sansürüdür o.

evet efes alkolsüz, ithal ve daha maliyetli ve 1.25 lira kdv dahil, evet bira çok maliyetli nane, evet hepimiz seviyoruz sizi, oylar hep size, evet.
canımızın buram buram bira çekmesini sağlayan sansür. Biz ters milletiz daha anlayamadınız mı? Bunca oy bunca yalakalık bunca körlük niye sanıyorsunuz. Ters adamlarız biz, işte siz hatayı orda yapıyorsunuz. Oysa yasaklamasanız serbest olsa kimse yüzüne bile bakmayacak. Dedim ya biz ters milletiz diye mesela ben şimdi açtım bomontimi aldım sigara mı sabaha kadar tekrar tekrar izleyeceğim diziyi.
Milletin bukadar gözüne siz soktunuz bu diziyi yoksa biz ne güzel istanbulda okul yıllarında ankarayı özlediğimizde izliyorduk bu diziyi. Sonradan siz bulandırdınız ortalığı.
tüm sansürcülerin götüne o bira şişesi girsin küfürünün aynı anda binlerce hanede yankılanmasına neden olan sansürdür.
olmazsa olmaz sansürdür. bence harun ile edanın aynı evde kalması çok saçma. üstelik neden akbaba sabah namazına kalkmadı? rtüke bu durumu şikayet edeceğim. en kısa zamanda hayaletinde hidayete ermesini istiyoruz.

edit: imla.
gecenin bir vakti çıkıp bira almama sebep olmuş sansürdür.

merak/heves ettiriyorlar adama.
epey işe yaramış sansürdür. o şişeleri öyle buzlu görünce canım buz gibi şişe bira çekti. hemen bakkala koşup üç tane aldım ve diziyle beraber yuvarladım. teşekkürler rtük!
behzat ç'nin bira dediği anda yahut birayı gördüğümüz anda topluca tekel bayisine koşacağımız için rtük'ün uyguladığı sansürdür. hayır bir de koşsak ne olur lan ?