1. 1.
    istediği kitabı alım gücü olmadığı için okumak isteyip de okuyamayan insandır.
    2 -3 ... queenofthenight
  2. 2.
    ay ortasından ay sonuna kadar kitapçılara girip girip, kedinin kasap önünde ciğerlere bakması gibi iç geçirip duran insan
    ama ay başı gelir, maaş yatar. mutlu sona ulaşılır.
    4 ... tarnally
  3. 3.
    kütüphanelerin icadından haberi olmayan insandır. git orada oku istediğin kitabı.
    2 -2 ... catlamis misir
  4. 4.
    çok normaldir, çoğu zaman içine düştüğümüz durumdur. kağıt fiyatları bu kadar uygunken, korsan kitap furyası bu kadar patlamışken, neden hala fahiş fiyata satarlar biçok kitabı anlamak mümkün değil.
    3 ... miafori
  5. 5.
    konya'da rampalı çarşıda yapıyorsa bu işi bu adamın derdi parasızlık falan değildir.adamın okumaya gönlü yoktur.

zira bu rampalı çarşıda her kitabın korsanı vardır.

onu geçtim korsan kitabın ikinci eli bile var.
    1 ... patria o muerte
  6. 6.
    bahsettiğimiz bir resim tablosu veya güzel bir kız değildir, kitaptır. ben yıllardır ancak okuduktan sonra beğenip beğenmediğimi anlayabiliryorum. demek ki insan beyninin sınırları gerçekten çok geniş ve benim gibi adamlar bazen bu sınrları hayal dahi edemiyor.
    ... kisrak
  7. 7.
    ankara/olgunlara gitmeyen insandır. alamıyorum bahanesidir, kitap 5tldir. pekalada beğenilen kitap alınabilir.

4kitap alana, 5. hediye.
    1 ... alegria
  8. 8.
    beğendiği kitabın henüz korsan baskısı yapılmamış insandır.
    2 ... birdy
  9. 9.
    her kitabın korsan baskısının yapılmadığını bilen yazardır. Popüler için çalışan korsan sektörü peripheral türdeki kitaplara çalışmaz, kişinin de bütçesi alana özel bu kitapları almaya yetmeyebilir. Ciğerci önündeki kedi gibi bekler durur zavallı, yazık len.
    2 ... skys86
  10. 10.
    3 günlük sigara parasına istediği kitabı alabilecek insandır.
    2 ... takino parmino