1. 1.
    şimdiden 3 milyon tl kasada.
    bu para mehmetçik vakfına bağışlanıp askerlik yapan kardeşlerimizin imkanları genişletilmeli.
    4 -2 ... kafam bir milyon
  2. 2.
    insanların anlamadığı şey şu, vatanseverlik askerlikle olmuyor.

askere gidince vatan adına bi bok yapılmıyor( doğuyu ayırıyorum). askerlikte profesyonelliğe geçildi. teknoloji asker ihtiyacını azalttı. eskiden özel kuvvetler kuzey ırak'a sızma harekatı yapar, koordinat belirler, sonra da hava operasyonu yapılırdı. artık iha'lar, siha'lar var ve o bile yapılmıyor.

senin oraya gidip mıntıka temizliği yapmak veya tuvalet temizlemenle vatan kurtarılmıyor.
    10 -2 ... saldirayterk
  3. 3.
    15 bin tl verebilince kendisi bir bok zannedip başkalarını keko diyerek eziklemeye çalışan bebeleri heyecanlandıran haber.
    3 -4 ... cold man
  4. 4.
    Ben askere gittim len mq. 15 ay gittim len mq.

Babam 18 dedem 30 ay gitmiş. Onlar daha vatansever senden.
    5 -1 ... gazap86
  5. 5.
    Madem asker ihtiyacı azaldı öyleyse süre azaltılır, çok mu profesyonel oldu ordumuz, herkes bir ay yapar. Toplumu sınıflara bölmek, ülkedeki bütün güvenlik hizmetlerinin gariban, fakir fukaradan oluşturmak çomar felsefesidir, devlet için zayıflıktır.
    2 -1 ... omer emre
  6. 6.
    ne kadarda ordu millet bir halk.
    1 -2 ... kurmay albay
  7. 7.
    Çok normal gördüğüm olaydır. Sonuçta bu fırsatı devlet veriyor. Zorunlu şekilde askere giden sözde vatanseverler kendilerine yediremiyor o ayrı tabii...
    Not: Bedelli yapmıyorum objektif bakıyorum.
    2 ... zeus ama 10 watt
  8. 8.
    vay be o kadar pembe götlü ılık varmıymış? hahaha.
    1 -4 ... turin
  9. 9.
    bunların yarısı ülkücü değilse bişey bilmiyorum.
    2 ... abi50kuruslukgofretlernekadar
  10. 10.
    resmen bir kara kuvveti kadar bedelli cengaverimiz var.
    ... flat head